Operace horních víček

Alzbetus | 13.01.2013 10:10

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, zda jste někdo měli příležitost podstoupit operaci horních víček (ať už ze zdravotních nebo estetických důvodů). Já na tuto operaci budu muset právě ze zdravotních důvodů, ale nevím na jakou kliniku se vydat :( 

Vendy35 | 14.10.2018 18:49

Jak ses nakonec rozhodla ? Napadlo mě jestli pro tebe nebude lepší se objednat na konzultaci, kde ti už řeknou co je vhodné přímo pro tebe :) nechám ti tu kdyžtak kontakt www.amarylliscentrum.cz/kontakt

Sonia | 17.07.2018 21:22

Vážně ? Tak teď jsi mě teda rozhodila, protože jsem si na zákrok chtěla zajít letos na podzim .. tak to se budu muset podívat ještě na ty mezonitě a zvážit situaci teda ..

Vendy35 | 29.04.2018 13:07

Čekala 3 týdny, ale jestli můžu doporučit, tak se zkus podívat na Amaryllis centrum na aplikaci mezonití. Já jsem na aplikaci byla v lednu a troufám si říct, že vypadám líp jak mamka :D. A efekt je bych řekla trvalejší, protože se s tím dá vždycky po čase něco udělat.

Sonia | 16.07.2017 13:37

Vendy35: A dělal jí operaci pan doktor Pilka ? Slyšela jsem, že je na tyhle zákroky profík. Jak dlouho mamka čekala na zákrok ?

Sonia | 18.04.2017 12:49

Taky mě zatím nejvíc zaujala klinika aesthevita, co jsem tak pročítala diskuze a recenze.

Vendy35 | 25.03.2017 15:12

Zkus se podívat na stránky kliniky www.aesthevita.cz. Mají moc pěkné výsledky prací a mamča si tady nechávala dělat browlift a je moc spokojená a výsledek stojí opravdu za to.

Margita | 27.11.2015 14:09

Tak to ti doporučím PerfectClinic v Praze. Moje koleyně byla na horních víčkách tam. Vypadá úžasně a moc si pochvalovala prostředí i péči po operaci. At ti to dobře dopadne.

Iveta L | 17.01.2013 12:56

Ahoj,já sama na operaci víček nebyla,u mě je ještě všechno v pořádku,ale moje máma byla v Brně u doktora Justana asi před 2 rokama.Byla na operaci horních i dolních víček a je moc spokojená.Vypadá tak o 10 let mladší.I když i dolní vlastně operace nebyla,ale dostala po poradě s doktorem výplň nějakou kyselinou, že vlastně díky tomu neměla pod okem rýhu jak předtím, takže se jí jakoby nadzvedla tvář nebo nevím jak to popsat :) Do týdne byla na vyndávání stehů a modřiny jí zmizly asi do dvou týdnů.

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.