Odstranění chloupků nad rtem?

Hajenka | 21.04.2014 23:57

Dobrý den,nenechávala jste si některá odstranit laserem nežádoucí chloupky nad horním rtem? Už dlouho se k tomu odhodlávám, ale nevím kolikrát se tak musí sezení opakovat a jestli to nebolí? Díky

Nicolle | 25.02.2019 10:41

Tak tohle by urcite uvitala i nase mamina! No 50ka se ji blizi, tak mam asi typ na darek, diky!

RenatkaVl | 23.02.2019 10:15

Ahoj, ja na tohle mam jeste cas :-) ale mamince jsme kupovali zakork zde amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/nezadouci-chloupky... take sla na ten laser a moc si to chvalila...holeni nad rtem uz opadlo!

Zoufalka | 19.06.2014 15:13

Jojo, určitě je to velké odlehčení, když se o to člověk nemsuí už starat :-) já jsem z Plzně, takže jsem byla tady http://www.vslasera.cz/cs/esteticka-dermatologie/laserove-odstraneni-chloupku/ tak to se kdyžtak mrkni, jak se ti to bude zdát :-)

Hajenka | 17.05.2014 12:57

Zní to dobře, Zoufalko, děkuju za Tvou zkušenosti a ještě se chci zeptat kdes byla, protože se celkem bojím jít někam úplně naslepo, tak bych ráda nějaké přímé doporučení :-) už se těším, jestli to vyjde a já budu mít konečně klid a nebudu se muset bát, že mám zas "knírek" :-)

Zoufalka | 25.04.2014 19:44

Ahojky, jojo nechávala, nebolí to vůbec a sezení jsou potřeba tak tři až pět, ale já byla jen třikrát a stačilo to, to se domluvíte :-) je to super, jsem moc spokojená, hlavně jsem si oddychla, že už se pořád nemusím starat o nějaké domácí odstraňování :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.