Nedaří se těhotenství

Adelinda | 03.05.2023 23:26

Dobrý večer, poradíte prosím - s manželem se skoro rok snažíme o miminko a nevím co dál dělat? Nemáte někdo podobnou zkušenost - na koho se obrátit?

martina.marna | 30.05.2023 9:16

Ano opravdu je to malý zázrak. Ale je to i vědecky dokázané. :) Já jsem ji kupovala v prášku, ale mají na stránkách i tabletky, obsah je stejný jen máte navíc tu veganskou kapsli. :)  Případně brala jsem na Kratomworld, ale mají tam i jiné právě na podprou sexuality. :) 

Stanička | 24.05.2023 16:29

Tu jsem viděla někde vychvalovat na instagramu, spousta maminek tam psala, že právě po nasazení a díky ní se jim povedlo otěhotnět v dost krátkém čase. Vy jste ji měla v práškové podobě? Nebo jsou i tabletky? Já mám s těmi rozpustnými věcmi problém, raději mám tabletky. Děti mám, ale ta sexualita u nás je jaksi na štíru. :( 

martina.marna | 18.05.2023 11:00

Určitě bych ozkoušela i doplňky stravy, ale přírodní nejlépe. Nám tenkrát nejvíce pomohla Maca. Ta podporuje vitalitu, plodnost a sexualitu obecně. Podporuje hormonální systém a plodnost jak u Vás tak u muže, samozřejmě když ji užívá. :) Moc jsem tomu nevěřila. Ale hlavní je také odprostit a vypnout hlavu, nestresovat se z toho a být v psychické pohodě, na to to tedy také pomáhá. Nám se to díky otmu povedlo snad během 2-3 měsíců. :) 

Eva K. | 13.05.2023 22:06

Doporučení nepotřebujete, doporučím je kontaktovat a domluvit si konzultaci. Tady máte odkaz na jejich stránky www.ivf-zlin.cz 

Saandra | 10.05.2023 22:36

Holky, napíšete prosím - kliniku můžu kontaktovat bez doporučení, nevíte?

Hana | 08.05.2023 0:00

Na tuto kliniku ve Zlíně jsem taky četla dobré recenze, určitě je kontaktujte.

Eva K. | 05.05.2023 22:20

Určitě kontaktujte kiniku IVF Zlín. My jsme se s manžele snažili asi 2 roky než jsme se na kliniku dostali a fakt nám pomohli a teď máme roční holčičku :)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.