Mezonitě , botox nebo výplně ?

IvaH | 01.11.2018 21:30

Máte s nějakým z těchto zákroků zkušenost ? Chtěla bych si nechat něco udělat s vráskami, ale docela tápu v tom jaké zvolit ošetření, aby byl výsledek co nejvýraznější.

JitkaHladka | 04.12.2019 19:32

Jo, tohle přesně řeším i já. Vrásky mě bohužel trápí a zatím jsem se nerozhodla, co s nimi. No a teď dotaz...V tom Amaryllis centru mi s metodou poradí?

Olina | 18.01.2019 14:40

Dobrý den, nechala jsem si udělat liftingové nitě.  Přece jen vrásky s věkem přibily.  Nechala jsem si je udělat v Praze v amaryllis centrum která sídlí na Vinohradech.

IvaH | 24.12.2018 14:40

No jediné, co mám zatím vybrané je salón a to tenhle www.amarylliscentrum.cz takže sháním právě ještě informace o zákrocích protože si nejsem jistá tím které bude nejefektivnější protože bych chtěla opravdovou změnu.

RenatkaVl | 14.12.2018 22:27

Dobrý den, chci se zeptat kde si udělat liftingové nitě. Přemýšlela jsem nad tím, četla jsem dobré recenze. Přece jen vrásky s věkem přibývají. Je tolik salónu, že nevím kam. Máte nějaké zkušenosti, budu ráda za nějakou radu?

Romanka | 12.12.2018 20:37

 Kamarádka mě poradila AMARYLLIS CENTRUM. Nechala jsem si tam udělat lifitující nitě. Jsem spokojená s prací a všechno semnou probrali. Pernosonál byl velice příjemný, za mě ho můžu doporučit.

Sonia | 08.12.2018 13:22

Ono to není ani tak o zkušenosti ostatních, protože každá máme tu pleť jinou. Sama jsem se v tom taky moc neorientovala než jsem šla na konzultaci, kde jsem se o tom dozvěděla mnohem víc a z původního plánu botoxu jsme nakonec skončily u výplní a částečně mezonití. Rozhodně je v tomto lepší si nechat poradit od odborníka.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.