Máte někdo miminko?

Dominika | 05.10.2015 13:14

Dámy, máte rodinu? Pojdte si popovídat o dětech. Mám male mimčo, tak mi chybí komunikace, protože se kloudně nikam ještě nedostanu. A určtě by semi pár rad šiklo.

RenatkaVl | 20.10.2015 11:34

Jo to znám :D :) neboj, to se změní. 

Jasně, tak at jsi s mastičkou spokojená.

Dominika | 16.10.2015 14:29

No musím vydržet, každý den je jiný, ted dva dny prořvala :/ je to veselé :)

Jo? V porodnici? Zkusím si pro ní dneska zajít, konečně přestalo pršet.

RenatkaVl | 13.10.2015 15:00

nn není, vetší baleni stoji kolem 250 kč, je to za tu cenu nejlepší kvalita, dle mě. Já bych o ní nevěděla, ale dostala jsem jí už v porodnici.

A s tím režimem vydrž! :) chce to pevné nervy.

Dominika | 09.10.2015 12:21

jo tech 12 to by odpovídalo :)

Na ty opruzeniny tu mastičku zkusím koupit, snad nebude nějak drahá.

A s tím režimem, no snad! Protože když se mi už zdá, že 3 dny je ten režim jakž takž stejný, tak pak další den je to zas úplně jiný...

RenatkaVl | 08.10.2015 11:38

No tak plenky zezačátku klidně 12 za den, pak se to ustálilo na těch 7 mi až 8mi plenami za den. 

Opruzeniny se objevili jednou..na ně jsem koupila masti která se jmenuje Panthé Baby, je fakt dobrá, opruzeniny zmizely a od té doby pokoj. 

Než si udělalo režim, no tak ty 3 měsíce určitě.. vydrz a vyčkej, ono si režim udělá, ale musíš mu v tom pomoct.

Dominika | 07.10.2015 9:11

jéé, krásné :-)

No třeba kolik plenek denně spotřebuješ? Jestli ses někdy setkala s opruzeninami, jak dlouho trvalo, než si mimčo udělalo režim :) všechno prostě :) budu ráda, díky 

RenatkaVl | 06.10.2015 13:22

Domkko a co by se ti hodilo? :) Děti mám, takže mám bohaté zkušenosti. Zrovna mám doma půlročního chlapečka :) 

Dcerka už je větší.

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.