Krmivo pro psy

Sarkez | 03.10.2018 22:34

Cauky, chtěla bych se zeptat. Na netu jsem si hledala, kde se dají koupit granule. Narazila jsem na pro mě zatím neznámou značku - https://www.granulebardog.cz/granule-pro-psy. Máte někdo s touto značkou krmiva zkušenosti? Jak jste spokojeni? Prosím o vaše zkušenosti.

Sarkez | 03.05.2019 13:55

My od nich bereme superpremiove krmivo, to se nám osvědčilo nejvíc. Super cena za tu kvalitu!

Alexx | 05.03.2019 9:57

No, právě. Mě by to právě zajímalo, abych věděla, na jaké složení se mám zaměřit. Co všechno by ty granule měly mít, abych mohla říct, že tyto jsou nejvhodnější?

Sarkez | 04.02.2019 23:00

Je, to by mě taky zajímalo, jaké přesně kupujete. Jako oni toho mají v nabídce tolik a než se tím prokoušu...:(

Alexx | 06.01.2019 18:50

A ještě se chci zeptat... Jaké kupujete krmivo konrétně vy? Já bych ráda, aby mělo vše, co krmivo má obsahovat, takže aby pes dostal vše, co má.

JitkaHladka | 03.12.2018 21:14

Ano a kromě teda té ceny vám ještě doporučím hládat jejich akce, ty jsou někdy taky moc výhodný https://www.granulebardog.cz/akce

Sarkez | 01.11.2018 9:59

A holky, to tady nikdo nekupuje ty granule bardog? Mě totuž příjdou skvělé. Jako ten poměr ceny a kvality - neuvěřitelný :)

Hvezda | 25.10.2018 22:11

Za sebe doporučuji Carnilove, cca rok zpět jsme na ně taky přecházeli z TOW a zpětně už bych určitě neměnila, sedly oběma našim pesanům suprově a ten podíl masa je prostě výbornej!

Margita | 24.10.2018 22:21

My máme s Britem taky super zkušenosti. Jak už tady někdo psal - mají fakt velký výběr podle velikosti, věku a výkonnosti psa.

 

Dominika | 23.10.2018 21:44

My se teprve chystáme vyzkoušet… koukala jsem, že ještě trochu změnili složení i co se masa týče a vypadá to suprově. Poznali to vaši pejsci nějak chuťově?

RenatkaVl | 22.10.2018 18:42

My jejich granulky kupujeme už několikátým rokem, máme dva pejsky a úplně bez problému. Oba mají krásnou srst, velikost granulí se dá dobře vybrat podle písmen, jako když si kupujete třeba oblečení (S, M, L,…), takže to taky v pohodě, no a hlavně jim chutnají :-)

Nicolle | 21.10.2018 22:15

Ahoj, taky bych se chtěla zeptat na granulky... máte někdo zkušenosti s Brit granulemi pro starší pejsky? Máme fenu bígla, které bude letos 12. Do teď jsme krmili tasteofwild, s nimiž sice nemáme žádný zásadní problém, ale jde už dost vidět, že jí nejedou, tak bych pro ni chtěla změnu. Na doporučení známé jsem se začala zajímát o Brit a složením se mi zalíbil, jen aby sedl pejskovi, tak se chci poptat tady :-) Zkoušeli jste někdo? popřípadě co jiného mi můžete doporučit?

 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.