Krmivo bez obilovin pro psa

Simina | 13.04.2023 19:54

Dobrý den, náš pejsek je asi citlivý na obiloviny v krmivu. Poradíte značku, která má v krmivu jen minimum obilovin nebo nejlépe žádné.

Dominika | 25.01.2024 9:51

Dívala jsem se na stránky a konzervy vypadají opravdu dobře. Já už douho uvažuji že bych granule postupně vyřadila, protože si říkám že psovi opravdu jen zatláskám střeva a žaludek náhražkami. Takže díky za tip, vyzkoušíme! 

Sarkez | 22.01.2024 9:52

Dáváme pouze konzervy od Loui.pet. Mají masové, kvalitní konzervy a víc pes nepotřebuje. Maximálně pokud nemá konzervu s rýží, dostává k masu ještě zeleninu a nebo ovoce, co má rád. Stravu má tak vyváženou, nestrádá a nedáváme mu zbytečné náhražky. 

martina.marna | 22.09.2023 13:18

Masa mají 50% na váhu granulí a vyberou prosím te podle dotazníčku https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/.  Tam vyplníš všechno o svém psu. Rasu, váhu, alergie, pohyb atd atd a dle toho oni ti vyberou granule na míru tvého pejska. :) Mají i super pamlsky a celkově i velmi osobní a velmi milý přístup k zákazníkům. 

Alexx | 19.09.2023 14:09

Zní to dobře. Jen by mě zajímalo jak mi vyberou ty granule a kolik obsahu masa mají prosím? 

martina.marna | 14.09.2023 11:09

Granule bez obilovin a s velkým obsahem čerstvého masa jsou výborné od RawBark, čeká firma, velmi kvalitní suroviny od našich farmářů. Našim hafanům teda moc chutnají a vyberou Vám je podle vašich kritérii. :) 

Hana | 24.04.2023 21:53

Zdravím, já jsem na značku Marp četla hodně dobrých recenzí, takže od nich krmivo taky objednám.

Adelinda | 23.04.2023 23:38

Taky od nich krmivo beru, můj pes má taky intoleranci na obiloviny a značka Marp byla tou nejlepší volbou. Krmivo mu sedí a chutnají mu jak granule, tak i jejich konzervy.

Bohumilka | 22.04.2023 23:37

Já kupuju toto krmivo www.marppetfood.cz Má dobé složení bez obilovin.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.