Krémové oční stíny

Nicolle | 03.04.2015 22:29

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s krémovými očními stíny? Nedávno jsem si nakoupila asi šest druhů, protože mě zaujaly krásnými barvami, a teď jsem z nich nešťastná, těsně po nalíčení vypadají sice moc hezky, ale během hodiny není po stínech ani památky a jsou slité v záhybech očního víčka. Nemáte vyzkoušenou nějakou značku, která drží bez "slití"?

Předem děkuji za rady!

Sarkez | 10.07.2023 15:26

Ahojky, máte prosím zkušenost s bio kosmetikou? Kde ji kupujete? Jak se vám osvědčila?

Nicolle | 05.04.2015 17:59

Jé, super, moc děkuji:-)! sice nemají takový výběr barev, nic divokého, ale asi je zkusím:-)! Ještě jednou moc díky, až je budu mít doma, tak se ozvu, jestli recenze odpovídá:-) Hezký den!

Margita | 05.04.2015 17:46

Ty jejich stiny jeste vyzkousene nemam, ale Max Factor je obecne zlata stredni cesta.... Trosku jsem patrala, protoze me zajimaly, a na kralovstvizen.cz na ne maji recenzi.... Tak na to kdyztak mrkni a pokud je budes zkouset, tak pak dej vedet:-)))

Nicolle | 05.04.2015 17:31

No, tak jsem teď chvilku hledala na internetu, ty EL stíny vypadají suprovně, ale upřímně se mi za stíny nechce dávat tolik peněz. Ale našla jsem, že gelové stíny má i jako docela novinku Max Factor. Nemáte s nimi někdo zkušenosti prosím?

Margita | 05.04.2015 17:15

Jasne....:-))) Mam vyzkousene Estee Lauder, dobre se s nimi pracuje, pekne drzi. Ale pouzivala jsem pouze s bazi pod ocni stiny.

Nicolle | 05.04.2015 16:55

Moc děkuji za rady. Bázi určitě vyzkouším, snad pomůže. No a mohla bych se ještě zeptat na nějakou konkrétní značku těch gelových stínů?

Margita | 05.04.2015 16:08

Ja jsem do kosmetiky a vseho kolem blazen, vyzkousela jsem snad vsechno, takze pokud muzu poradit, o neco lepe nez kremove stiny drzi na oku gelove konzistence....teda aspon u me....:-)))

Dominika | 05.04.2015 14:47

Taky bych poradila bázi, ale s mastnější pletí se tomu efektu slívání do záhybů po pár hodinách stejně nevyhnešsad

Hvezda | 04.04.2015 22:48

Ahoj Nik..tenhle efekt delaji kremove stiny, pokud mas mastnejsi plet, nebo v jakemkoliv vlhku. Doporucuji pouzivat spolu s bazi pod ocni stiny, ta by s tim slivanim mohla pomoct..

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.