Krém a sérum proti vráskám

Hana | 08.10.2022 22:03

Dobrý večer, poradíte - dobrý krém a sérum proti vráskám? Jaká značka se vám osvědčila a vyhovuje vám?

Martička | 29.06.2023 20:48

Holky, já tam mám více věcí, ale na vrásky používám Liftox krém na oční okolí, Liftox ani-aging, Liftingový gel a noční regenerační krém. :) Pleť mám vyplou, hladkou, bez vrásek, ale zároveň vyživenou. Opravdu funkci plní naprosto skvěle. 

Saandra | 27.06.2023 0:14

O Brettonovi jsem již slyšela u paní Ceterové na instagramu. Je pravda že se mi velmi líbilo balení a je i poměrně velké, takže žádné mini vzorečky, které jsou za měsíc pryč. Co konkrétně používáte prosím? 

Juli | 26.06.2023 19:07

Děkuji za tip. To vypadá opravdu dobře a ty ceny tam také špatné nemají. O této firmě jsme již slyšela, ale pořád jsem ji měla spojenou pouze s veterinárními věcmi. Pro mě tedy milé překvapení. 

Alexx | 08.06.2023 15:03

Na vrásky mám osvědčenou kosmetiku s hadím jedem https://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/60562-bioaktivni-krem-s-hadim-jedem. Používám cca půl roku a je to viditelné. Přes léto pak využívám hodně i oční sérum, jelikož slunce nám způsobuje prohloubení a zvýšený počet vrásek kolem očí. 

Margita | 08.06.2023 13:05

Myslím si že na pleť nejlépe funguje kvalitní luxusní kosmetika. Sama používám přípravky od Christina Bretona a jsem s nimi nadmíru spokojena. Investice je vyšší, ale jde o Vaše zdraví a pleť, takže do toho ráda ivnestuji. Navíc výrobku stačí použít trošku. Kupuji ráda na stránce SoloBeauty, mají i časté akce a samozřejmě i další luxusní kosmetiku. 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.