Kolagen

Simina | 18.09.2023 16:50

Dobrý den, chtěla bych své mamce (50 let) objednat k narozeninám kolagen, který opravdu funguje. Poradíte jakou značku koupit?

Juli | 27.09.2023 15:52

Já jsem si členství zřídila hned, takže ho mám už déle jak rok a mají to fakt super vymyšlené. Člověk prostě nemusí na nic myslet - objednávka se sama generuje, peníze se strhnou z karty a balíček mi dorazí domů. Vyhovuje mi to, protože kdyby to bylo na mě, Orcacollagen bych užívala nepravidelně, což není úplně dobré a hlavně by nebyly tak dobré výsledky.

Simina | 25.09.2023 19:20

Děkuji za komentáře, jsem ráda za osobní zkušenosti, ty jsou vždycky nejcennější. Ještě se zeptám na jejich členství, jestli ho využíváte? Kolagen je pak za super cenu.

Juli | 23.09.2023 11:38

Taky ho můžu doporučit - navíc obsahuje hodně účinných látek, takže už nemusíte užívat nic jiného - což třeba mě vyhovuje. Taky forma užívání se mi líbí - jde o sypký prášek, který má fakt skvělou chuť. Mrkněte sama na jeho složení i recenze na jejich stránkách www.orcacollagen.cz/o-pripravku 

Eva K. | 21.09.2023 23:12

Já teď beru druhý měsíc Orcacollagen a jsem teda mile překvapená. Pleť mám krásně hydratovanou, vyhlazenou a taky kvalita vlasů a nehtů se viditelně zlepšila.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.