Kolagen

Hana | 21.07.2023 19:45

Zdravím, všude čtu na skvělé výsledky užívání kolagenu, ale já jsem nic nepozorovala. Máte to někdo taky tak?

RenatkaVl | 27.08.2023 11:08

To Vám bohužel nezodpovím, proč to říkají. Ale jsme savci, tak je logické že ten je pro nás lepší. No já úžívám tento https://www.kkkolagen.cz/kk-kolagen-s-prichuti-mandarinka/ a ano obsahuje jak vitamín C, tak kys. hyaluron, díky které se i lépe vstřebává. :) Mají ho v pytlíčkách, což je parádní na cesty. Užívám ho 4 měsíc a výsledky se začali objevovat po cca měsíci a půl dvou. :) 

Hlinicka | 24.08.2023 14:15

Aha, tak proč všichni propagují že nejlepší je ten mořský? :D A ten váš teda tohle všechno má? Jak dluho jej berete a v jaké formě? 

RenatkaVl | 22.08.2023 13:40

On je mezi kolageny docela velký rozdíl. Důležité je dívat se na to složení a něco si o tom zjistit. Já jsem docela bádala, protože jem pár těch levnách zkoušela a nikdy žádnej výsledek nebyl. Tak jsem zjistila, že lepší je po nís kolagen savčí a ne třeba mořský. Je super, když obsahuje kys. hyaluronovou, cécko + další vitamíny. Našla jsem si podle toho KK kolagen a jsem konečně s výsledkem fakt spokojená. 

Hana | 28.07.2023 22:50

To zní fakt dobře - hned jsem se dívala na jejich stránky, teď jdu zřídit členství a zadat objednávku na Orcacollagen.

Adelinda | 26.07.2023 21:57

Kupuju sypký prášek, který každé ráno rozpustím ve vodě a vypiju. Jde o tento kolagen www.orcacollagen.cz Má opravdu luxusní chuť, je doslova nabitý účinnými látkami a díky členství mi chodí objednávka automaticky, jen přijde e-mail, strhnou se peníze a dorazí balíček.

Hana | 25.07.2023 21:59

Je to možný, díky za komentář! Můžu se zeptat jaký kolagen užíváte a v jaké je formě?

Adelinda | 23.07.2023 20:30

Já teda nevím jakej kolagen si zkoušela, ale já mám fakt skvělé výsledky - na pleť, na vlasy, ale i na nehty. Možná špatná značka nebo složení.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.