Kočárek pro dvojčátka

Eliška | 24.11.2014 22:32

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat jaký máte kočárek pro dvojčátka, pokud tu někdo s dvojčátky je? :-) já totiž teprve čekám a uvažuju, jaký pořídit, jestli kde děti sedí vedle sebe - le to se zas bojím, že budu mít problémy s projížděním dveřmi,a nebo ten, kde jsou za sebou? nemáte třeba nějaký tip nebo radu podle vašich zkušeností? moc by mi to pomohlo, díky :-)

Cukrik | 19.12.2014 17:38

Ahoj Eliško, my máme Britax a jsme spokojení :-) je bytelný, nebojím se s ním jet kamkoliv, děti jsou vedle sebe a můžou buďtou koukat stejným směrem nebo ne, sedátka se taky dají polohovat a náhodou všemi standardními dveřmi s ním projedu bez problémů ;-) http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/dvojcatove/britax-b-agile-double-col-neon-black tady je na kouknutí :-)

Hajenka | 27.11.2014 20:02

Zdravím, moje sestra má pro dvojčátka tady tento http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/dvojcatove/cam-twin-pulsar-2015-col-141 je výborně polohovatelný, děti jsou teda za sebou, ale ty sedadla se dají natočit i tak, že se můžou dívat na sebe - být naproti sobě, což je skvělé a projedou tím pádem všude bez problémů :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.