Kava

Dominika | 21.11.2014 14:30

Ahojky, mate nejake rady nebo recepty, jak si udelatvybornou kavu? Jestli treba pouzivate mlynek na kavu nebo mate doma nejaky kavovar? Potrpite si na kavu prazenou?

Sarkez | 12.12.2017 12:37

Ahoj všem :) Blíží se vánoce a to dost rychle a já začínám šílet. Manžel si přeje k vánocům kávovar. Ten jsem mu koupila, ale teď bych mu ráda ještě koupila kvalitní lahodnou kávu... Kam zajít? Po jaké sáhnout? Děkuji za každý tip...

Margita | 20.01.2015 12:33

to jste si vybrali zrovna velmi krasny! ten mi padl do oka hnedka to jste vybrali dobre! :) jo tochce si vyzkouset kazdy jaka kava mu chutna no :) kazda ma trochu jine aroma! tak jsem rada ze jste dali na me doporuceni a dopadlo to tak dobre. mejte se krasne :)

Dominika | 07.01.2015 9:56

Ahojky tak nakonec jsme si objednali tento kavovar :) http://www.gurucaffe.cz/caferomatica-626/d39/  a zatim teda velmi skvely! Objednali jsme si ji po vanoccich, ptz jsme dostali na vanoce od nasich penizky :) fakt si nemuzeme vynachvalit objednali jsme si k tomu rovnou i tu kavu Libre Caffe a chutna vyborne. priste zkusime tu co doporucujete vy! moc dekujeme za radu

Dominika | 17.12.2014 11:38

Tak to jsem rada, ze jste tak spokojeni jde videt, ze je to opravdu kvalitni jak vyrobek tak firma na dodani :) jsem rada ze jsi mi odepsala aspon mame ted s manzelem o cem premyslet :) zatim jsme se divali jen na internetu nemame ted o vanocich jeste cas litat nekde navic po obchodech a koukat na nase polemizacni rozmary :D asi to budeme resit az po vanocich no ale rozhodne dekuji za tip :)

Margita | 10.12.2014 12:15

No ja ti muzu jenom doporucit jak kavovar tak i kavu :) kavovar je velmi elegantni a ubec nas nejak technicky ani poruchove nezlobi :) dala bych za neho i ruku do ohne :D kavu jsme vyzkouseli tuto: http://www.gurucaffe.cz/mana-caffe/d5/ ale uvidite co bude vam chutnat nejvice :) divali jste se uz i na nejake jie kavovary nebo zatimjenom polemizujete? :)

Dominika | 04.12.2014 11:28

Prave premyslime s manzelem ze siporidime kavovar, jelikoz kava je u nas na dennim planu hned jako prvni bod :D a prave by jsme chteli rovnou i vyzkouset nejakou prazenou kavu. vy jste si z te stranky i objednavali primo nejakou kavu? nedoporucila by jsi mi prosim nejakou? :) jinak diky za tip na stranku mrknu

Margita | 25.11.2014 12:39

Ahojik,my jsme si s manzelem nadelili pred rokem na vanoce kavovar z gurucaffe, je velmi kvalitni kava a kavovary taky. Podivej se jim na stranky a uvidis no. Ale za kvalitu jsme si radi priplatili :) my mame radsi kavu prazenou ttakze i proto jsme zvolili kavovar.  copak ty planujes? chces poridit na vanoce nejaky darek ohledne kavy?

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.