Jatra

martina.marna | 22.12.2014 12:26

Ahojky, chci se zeptat jestli by jste mi nedoporucili prosim nejakou radu nebo pripravek na jaterni ocistu?

wachka | 19.05.2016 15:55

na jatra je nejlepší silymarin, mrkni se na lipovitan.cz a vyber si podle toho co te trápi. jestli chces prevenci nebo už léčbu

Dominika | 14.05.2016 15:28

No na jatra je nejlepší silymarin - ostropestřec mariánský. Způsobů užití je dost, ale nejjednodužší jsou určo tablety. Doporučuje se taky celkem vysoký obsah, aspon 420mg na den. Tak nekupujte zbytečně co toho má mín...

RenatkaVl | 06.02.2015 9:33

ja jsem na ne prisla pres kamaradku :) doporucila mi je kdyz jsem mela spatnou imunitu po antibiotikacha a potrebovala jsem ji posilit! :) rikala jsem,ze jsou spolehlivi!! taky preji aby ti to dobre dopadlo, drzim pesti

martina.marna | 02.02.2015 12:12

juu tak to je fakt dobry :) a jak jsi na tuto stranku prisla ty? ja taky doufam ze mi to zabere:) uz mi prisla zasilka tak to byla opravdu rychlost jde videt ze je to opravdu kvalitni eshop :) jeste jendou moc dekuju uz to zacnu brat tak doufam, ze brzy uvidim nejake zlepseni

RenatkaVl | 26.01.2015 10:09

opravdu? ja od tam objednavam docela casto nejake veci ktere by se mi zrovna hodili jak treba na imunitu tak prave nejake to prekyselene organismu nebo kdyz se necitim zrovna moc dobre. super tak snad ti to pomuze,drzim pesti at sji co nejdrive ok

martina.marna | 22.01.2015 10:22

presne takovy pocit mam no. :/ urcite zajdu hned jak budu mit trochu volnejsi den no. hruza je ze po tech vanocich je zrovna hodne prace! o tom eshopu jsem vubc neslysela :-Omoc ti dekuju za tip ! divala jsem se primo na leky co jsi mi poslala a rovnou jsem je i objednala! :) tak snad brzy prijdou a pomuzou mi!! dekuji moc :)))

RenatkaVl | 19.01.2015 11:13

joo ja to znam, hodne kdyz me pali zaha tak si musim dat neco co mi zaludek zneutralizuje jinak bych se zblaznila! no k doktorce urcite zajdi muze to byt i enjaka zdravotni pricina. divala jsem se na svuj oblibeny eshop z ktereho objednavam veci treba na posileni imunity ci probiotika a mam to vyzkousene, ze mi to opravdu pomohlo, tk posilam odkaz co jsem tam na ten tvuj problem nasla http://www.nutrashop.cz/home/34-detoxikace-bonapur-8594000863403.html

martina.marna | 12.01.2015 11:28

Nee u doktora jsem nebyla myslim, ze je to spis takovej muj vnitrni pocit ze je muj organismus uplne prekyselenej nejakej :/ necitim se vubec dobre, ale asi nakonec k doktorce zajdu myslela jsem ze to prejde ale nic... a nevis o nejakem pripravdu ci rade na nejaky zpusob detoxikace tela?

RenatkaVl | 05.01.2015 13:42

Ahojky a co te presne trapi? byla jsi s tim nekde u doktora nebo ten problem jen tak pocitujes? ja jsem mela hodne problemy ted nedavno s ledvinami, tak vim ze i nekteri doktori umi byt pekne mimo vec :D

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.