Hodinky

martina.marna | 11.02.2015 10:20

Dobrý den, potřebovaa bych poradit, přítel bude mit narozeniny a ja mu chci koupit nejake poradne hodinky :) ale nevim jaka znacka by pro neho bylo nejvhodnejsi. Premyslim mezi wenger,seiko a victorinox - poradte prosim jsem bezradna :D dekuju

evicka1605 | 26.06.2016 15:10

ja radím jako holky brosway! mají peckový hodinky 

Dominika | 12.05.2016 22:22

To jsem ani netušila, že Brosway šperky seženu na tolika místech, vím jen o Brně v globusu, tam chodím kupovat korálky na  náramky, alá pandora.

RenatkaVl | 06.05.2016 12:20

já si vybrala hodinky tady http://www.brosway.cz/collezioni/watches.jediné co nemají prodejní web, ale mají spoustu prodejen např.  Praha: carial - kotva, flora, globus čakovice, globus černý most, Brno carial - šperky hodiny elise, oc tesko cimburkova, carial oc olimpia, globus brno, Olomouc carial oc šantovka, olomouc city

martina.marna | 24.02.2015 9:26

prave si rikam ze na ty kulatiny y to chtelo neco takoveho vic na pamatku :) jee to je opravdu dobry napads tim napisem v zadu!! to je hezka vzpominka a hned je to takovy osobnejsi darek ze :) tak diky moc za radu snad vyberu dobre a vse stihnu haha :D

maruska.kolaj | 20.02.2015 9:32

Aha vim presne jak to myslite .. :D jojo tak jestli ma kulitiny tak to se hodi opravdui ty drazsi a nechate mu tam treba jeste neco nechat napsat na zadni stranu tech hodinek ? :) ja tam svemu muzi nechala dat nase inicialy, jen tak ze sentimentu

martina.marna | 17.02.2015 10:08

Ahoj, moc diky za odepsani a za odkaz! divala jsem se a mne se zase hodne libi tyto : http://www.helveti.cz/victorinox-chrono-classic-241544 vim, ze jsou drazsi ale ma kulatiny tak se to i hodi a mozna si je i trosku zaslouzi :D :)  co rikate na tty v odkazu?

maruska.kolaj | 13.02.2015 10:31

Ahoj, ja jsem ted na vanoce kupovala hodinky manzelovi, takze se ted docela orientuju v tech znackach :D mne osobne se asi libi nejvice asi hodinky od znacky seiko :) prikladam ty co se mi libi, podobny typ jsem prave koupila i ja ! :) podivejte se kdyztak na helveti.cz odtam jsem je objednala, maji super vyber

maruska.kolaj
1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.