Granule pro štěňátko

Jituš | 12.09.2022 23:34

Dobrý večer, poradíte dobré granule pro štěňátko? Za měsíc si pro něj jedeme a já nemám s krmivem pro pejsky zkušenost.

Hajanaaa | 27.10.2023 12:05

To bys možná měla. Ona totiž taková kostní nebo masová moučka není vůbec zdravá. Defakto je to spálené maso a může být i karcinogenní. Takže proto jsem vybrala rawbark https://rawbark.cz/produkt/granule-na-miru/, tady jestli chceš se můžeš podívat. Samozřejmě je to dražší než nekvalitní granule. Ale já chci aby můj pes byl co nejdýl zdravý. :) 

Dominika | 20.10.2023 17:05

No tak je pravda, že na složení těch granulí se zrovna moc nekoukám. Teda jako kupuju bezobilný, ale dál to moc neřeším. 

Hajanaaa | 17.10.2023 13:45

Já za sebe mohu doporučit aby jste se hlavně pořádně dívali na složení těch granulí. Nejlepší cesta je samozřejmě barfovat, ale to moc lidí nechce dělat. Proto mám ráda granule od RawBarku, jelikož mají jen syrové maso, bež žádných mouček, obilovin a podobně. Za mě teda opravdu kvalitní složení. 

Jarka | 06.02.2023 3:39

Máme štěndo a přímo od majtele jsme dostali granule od Slovakia Farma, takže jsem zůstala u nich, protože je na ně pes zvyklý akorát škoda, že je mají jenom na eshopu kralovstvikrmiv.cz a musím tak mít doma pro svůj klid zásobu i když je teda fakt, že doručují rychle.

Eva K. | 24.09.2022 21:50

Holky, značka Marp je výborná - hlavně jde taky o českou značku, což já mám ráda. Navíc našemu psovi vše od Marp chutná.

Saandra | 20.09.2022 22:42

Zdravím, taky pro pesjka granule od Marp kupuju a můžu je taky vřele doporučit. Můj pes má po nich krásně lesklou srst a je plný života a spokojený. Granule objednávám tady https://www.marppetfood.cz/

Jituš | 18.09.2022 17:39

Moc díky za doporučení, napíšete ještě, kde granulky Marp objednat na internetu?

Simina | 16.09.2022 23:11

Výborné granule i konzervy pro pejsky má značka Marp. Kupuju jejich krmivo už dlouho a moji pejsci jsou ve skvělé kondici.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.