Gelové nehty

Hvezda | 07.12.2015 17:57

Ahoj holky, jaký máte názor na gelové nehty ? necháváte si je dělat ? máte je ? líbí se vám ? děláte si je doma ? svěřte se . Já jsem právě gelovkám propadla, líbí se mi upravenost nehtů a jednotný tvar, to s těma mojíma přírodníma  nešlo dosáhnout. 

Sarkez | 30.03.2023 14:13

Holky, jak se prosím staráte o svoje nehty po sundání gelovek? Jako aby byly zase pevné a zdravé?

Mišička | 19.12.2015 11:32

Teda to by bylo parádní ! tak se můžeme domluvit! Dívám se na ty lampy, co říkáte na tuto :http://galerienehtu.cz./uv-lampy-gelove-nehty/21-profi-uv-lampa-na-gelove-nehty-36w.html

RenatkaVl | 17.12.2015 18:06

tak do toho jdi ! pořid si sadu a začni ! klidně bych ti mohla udělat kurzík kdybys chtěla at nemusíš za nic platit. Mohla bych ti ukázat jak na to, mohla by sis to pofotit abys na jednotlivé kroky nezapomněla a můžeš začít . Odkud jsi ?

Mišička | 16.12.2015 18:23

tak o jí poradím. Ach jo já chci taky vlastní nehty. Tento týden jsem byla ne nehtech , na slečnu sem čekala půl hodiny než se uráčila a pak mi pilníkem poničila kůžičku ,protože nestíhala. Ale tak nehty teda mám , aspon budu na vánoce nějak vypadat

RenatkaVl | 13.12.2015 18:56

Já v pohodě přes Galeriinehtu.cz a všechno v pořádku dojde :) mají tam dokonce i slevy a dobré statovací balíčky . Za kolik si necháváte nehty dělat a jak dlouho vám vydrží ?

Mišička | 12.12.2015 21:25

Já tomu mému taky pořád naznačuju ale ono je to málo platné .To tak nalepit mu to na čelo. Mu se upravené nehty strašně líbí, ještě když je mám barevný ale aby mi udělal radost to ne. Tak mě napadá - odkud objednáváš ? kamarádka moc nemá štěstí na obchody

Hvezda | 10.12.2015 19:08

Klobouk dolů, já bych taky chtěla '' vlastní domácí studio '' jenže to mi asi Ježíšek nepřinese i když naznačuju a navrhuju už dlouho. Ach jo, proč my ženský jsme tak vnímavé a ti chlapy to nikdy nepochopí a dají náám něco úplně mimo mísu . Já vím že je vůbec pěkné že si na nás vzpomněli ale kdyby to udělalo ještě radost a splnilo to přání, byol by to o něčem jiném

RenatkaVl | 09.12.2015 17:50

tak a moje oblíbené téma přišlo , konečně!

gelovky miluju, zbláznila jsem se do nich už od mých 17 let když jsem si nechala udělat první. Od té doby už utekla nějaká ta doba kdy sem si začnula dělat nehty sama doma, protože salony na mě většinou neměly čas a chodit s olámanými nehty není nějaká pecka . Takže jsem to vzala do vlastních rukou jak se říká a jedu na vlastní triko. Miluju různý barvy, ale hlavně se orientuju podle ročního období, ,ted mám momentálně tmavě červený - který snad frčí pořád ale co víc, jsou matný ! to zbožnuju ! jak jsi na tom ty ? povídej, přeháněj :)

 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.