Fotky

Margita | 19.04.2023 16:25

Ahoj holky, ráda bych si pořídila na zeď koláž z fotek, viděla jsem to někde na pinterestu a moc se mi to líbilo, jen jsem teda nikde neobjevila, kdo by dělal fotky rovnou do rámečku bez nějakých úprav. Nevíte kde by se dal takový set sehnat? 

Alexx | 01.11.2023 10:21

Ano mají více velikostí. Nebo mají i sety https://www.fotoobrazyzplatna.cz/fotoobrazy-3-kusy-45x30-z-vlastnich-fotografii, já jsem brala právě tento, ale dělají pak samozřejmě i jiné nebo jen samostatné obrázky. Můžeš si vybrat typ plátna- bavlna, satén, recyklovaný satén nebo polyester. A u všech je v ceně napnutí na rám. :) 

martina.marna | 31.10.2023 13:54

No to je přesně to co bych potřebovala dík za tip. A mají i více velikostí? Fotka je natisklá na plátně i s rámem nebo bez? 

Alexx | 30.10.2023 11:59

Jo já to mám úplně stejně no. Měla jsem v bývalém bytě různě i nalepené jen fotky právě bez rámečku. Ale díky insta jsem objevila Fotoobrazy z plátna, ti právě dělají tisk na různé povrchy, jako je právě plátno, dřevo, kapa deska nebo třeba sklo. Máme doma na plátně a vypadá to skvěle. :) 

martina.marna | 20.10.2023 11:16

No firma je dobrá, ale já bych raději něco bez toho rámečku, vyloženě jako jen prostě fotku na plátnu nebo na nějaké desce? Nejsem moc rámečková a víc se mi líbí, když je ten obraz právě bez, přijde mi to hezčí, živější. 

Nicolle | 24.04.2023 14:50

To úplně chápu, je to zbytečně zdlouhavé. No já jsem nedávno narazila na českou firmu https://rameckuj.cz/. Tam ti pošlou fotku přímo s rámečkem a navíc i s nějakým lepítkem, takže nemusís shánět ani hřebíčky a takový věci. :)  A mají teda rozměry 21x21 cm. :) 

Margita | 22.04.2023 14:46

Super, velikost je mi jedno, klasický formát, nepotřebuji žádné velké obrazy. Jen nerada upravuju fotky, nikdy mi to nevytisknou tak jak jsem chtěla a  shánět pak ještě rámečky, to mě prostě nebaví. 

Nicolle | 21.04.2023 15:53

O něčem bych věděla, záleží na tom jaké chceš velikosti? 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.