FitnessTv

Alzbetus | 13.01.2013 9:33

Ahojky, musím se s vámi podělit, taky sem se rozhodla, že po vánocích zhubnu a narazila jsem na super stránky - fitnesstv.cz - mají tam online cvičení, které můžu cvičit doma a jsou tam i pravidelné týdenní jídelníčky, které jsou dělané tak aby redukovaly váhu. Zatím z toho mám dobrý pocit, tak doufám, že brzy uvidím i výsledky :-D

DuDeDe | 12.02.2014 17:12

Tak to teda s fitkem mám přesně naopak, nebaví mě porovnávat se s ostatními (což by asi moc dobře nedopadlo) a tak radši cvičím doma. Nějaké ovoce to nese, můžu sníst víc čokolády a zůstat při tom na své váze ;)

papája | 23.10.2013 12:15

Tak to já vás tedy obdivuju, doma jsem se ke cvičení nikdy nedokopala. Potřebuju jít někam do fitka, aby mě trenér hecoval a hlídal, abych se neflákalawink

Kamčatkaa | 22.06.2013 19:30

Zdravím, zajímalo by mne, jak to vypadá? Už vidíte výsledky? :) Já s fitnesstv už cvičím nějakou dobu (no... asi tak od října :D ) a mohu říct, že letos je to snad první rok, kdy nemám trauma z toho, že je léto, plavková sezóna a podobně. Navíc jsem díky pravidelnýmu cvičení získala i fyzičku, takže když musím dobíhat šalinu, nemám potom pocit, že vyplivnu plíce :D

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.