Dojmy z létající jógy?

Marry | 25.05.2014 0:27

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti a dojmy z létající jógy? Slyšela jsem o ní v tv, ale neznám nikoho, kdo by tam fakt byl a řekl mi, jak to tam zhruba probíhá... a já bych to hrozně chtěla zkusit, tak se snažím než tam půjdu něco trochu zjistit :-) Děkujii

Dobrovacka | 27.06.2014 1:45

Joooo, to určitě zvládne i netrénovaný člověk, jako nenapadá mě, co by tam mohlo být tak náročné, aby to pro někoho byl problém... dělají se třeba různé prvky hlavou dolů - z toho se třeba někomu může dělat nevolno, ale ty lektorky (alespoň ta naše) nás vždycky upozorňuje, že to dělat nemusíme, když se na to necítíme, nebo že máme být v té pozici jen chvíli a kdyby se nám dělalo zle, tak z ní radši vylézt :-)

Marry | 19.06.2014 18:45

Děkuju moc za tip :-) to studio, co posíláš mám i vlízko u domu, takže super, určitě zkusím :-) mám ještě ale otázku - není to moc fyzicky náročné? jak bys to ty hodnotila, zvládne to i netrénovaný člověk? protože nejsem nějak moc sportovní typ a bojím se, abych tam nějak nezdržovala ostatní apod. :-O

Dobrovacka | 26.05.2014 21:02

Noooo, zkušenosti mám, nevím jestli to budu umět dobře popsat, kdyžtak se podívej tady http://www.poledance-praha.cz/letaci-joga/ semhle chodím a mají tam k tomu taky nějaké povídání na stránkách :-) jinak je to hrozně zábavné, dělají se různé posilovací cviky, ale i relaxační uvolňující, mně to osobně dělá hrozně dobře a nabije mě to vždycky spoustou energie :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.