Dobré kojenecké mléko

Hana | 11.12.2023 19:10

Dobrý večer, poradíte prosím, jaké kojenecké mlíčko koupit pro syna 3 měsíce na dokrmení. Kojím často, ale asi mám méně mléka, protože syn nepřibírá tak, jak by měl.

Eva K. | 20.12.2023 22:31

Holky, sama Sunar malé kupuju a vybrala bych si ho znovu. Značce věřím, mají za sebou více než 80 let výzkumu, proto jsem klidná a vím, že prcek dostává to nejlepší.

Hana | 19.12.2023 23:41

Moc díky za doporučení na tuto značku :) Přiznám se, že byla první, která mě napadla, protože je na trhu už roky a sama jsem na něm vyrostla.

Sonička | 17.12.2023 0:07

Vždycky to nejde, je to tak. Mě to nešlo už v porodnici a malý je už rok na Sunaru Premium. Za mě jde o nejlepší umělé mléko na trhu - je z plnotučného mléka a smetany, má lahodnou chuť a jsou v něm jen ty nejlepší suroviny. Tady mlíčko můžete kdyžtak objednat www.alza.cz/maxi/sunar-premium-1-pocatecni-kojenecke-mleko-6-700-g-d7056144.htm?o=7 

Simina | 14.12.2023 0:07

Zdravím, taky jsem měla s kojením problém a prostě to nešlo tak, jak by malá potřebovala. Taky jsem napřed dokrmovala a pak se malá odstavila a na kojeneckém mlíčku je doteď, a to jsou jí skoro 2 roky.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.