Dětský obchůdek

Alexx | 23.10.2018 13:31

Holky, kde kupujete věci pro mimi? Jaký máte oblíbený a spolehlivý obchůdek? Jde mi hlavně o to, aby tam byly holky, co fakt věci rozumí. Sama jsem několikrát byla nakupovat v dětském shopu a kolikrát jsem zjistila, že ty holky fakt neví, co prodávají.

RybickaMala | 31.03.2019 12:33

No a co sis vlastně koupila?

Alexx | 27.02.2019 8:36

Díky moc za doporučení. Já jsem se tam podívat byla a super. Byla jsem nadšená.

IvaH | 25.02.2019 11:47

Vendy: Počkat, malvík se někam stěhoval ? Takže už není v Hostivicích ?

Vendy35 | 11.02.2019 13:39

Já chodím ráda do malvíka, mají tam opravdu všechno a nikdy se mi nestalo i když jsem šla jenom na čumendu, že bych odešla s prázdnou :D joo ty jejich prodavačky to prostě umí. Teď od února jsou už v novém a tam se mi to líbí mnohem víc, když tam člověk vejde, tak to působí takové útulnější a uspořádanější než to měli v původní prodejně, ta mi přišla zbytečně veliká a nepřehledná.

Sarkez | 25.01.2019 19:51

Jinak bych teda ráda řekla, že pokud je taky někdo z Ostavy, tak v tom Babyplace bude veletrh a ten si myslím, že fakt stojí za návštěvu.

JitkaHladka | 17.12.2018 12:27

Já jsem z Ostravy, takže do Babyplace chodím rovnou a přes net neojednávám. Ale musím říct, že ty holky tam jsou hrozně šikovný. Hned se zákazníkům věnují, ale velmi mile. Se vším ochotně poradí, čili si myslím, že když budete mít dotaz, tak vám určitě se vším poradí a vše zodpoví.

Sarkez | 22.11.2018 10:27

Hele, já nevím, mě vždycky postačily popisky k produktu, ale myslím si, že jako nebude problém se s nimi spojit a prokonzultovat to třeba mailem. Zkus, za to nic nedáš.

Alexx | 15.11.2018 21:42

A má ten Babyplace třeba nějakou podporu? Jako já nevím, ale třeba co se týká nosítek, kočárků a tak, tak bych si ráda třeba nechala zodpovědět i nějaké dotazy :)

Sarkez | 25.10.2018 21:21

A pomůže ti třeba e-shop? Protože já jsem si jeden oblíbila a jsem fakt hodně spokojená. Tak se zkus podívat. Mají i podporu a produkty mají krásně popsané. Tak se zkus podívat :) www.babyplace.cz

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.