Darování vajíček

RybickaMala | 16.09.2019 21:01

Vážené dámy, mám na vás dotaz… Stále víc přemýšlím nad možností jít darovat vajíčko. Co si o tomto způsobu pomoci myslíte? Byla jste už některá darovat? A na jaké klinice jste byly? A spokojeny?

Sarkez | 04.07.2023 10:17

Tak holky, já jsem darovat byla a musím říct, že jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro IVF Kliniku Zlín. Jsou tam neskutečně příjemní, vše mi vysvětlili, celým procesem mě provedli. Cítila jsem komfortně a bezpečně. Tuto kliniku za mě mohu jen doporučit.

Alexx | 01.10.2020 11:21

Já jsem slyšela, že to bolestivé není, ale taky by mě zajímalo, jak to darování vlastně celé probíhá?

Sarkez | 31.08.2020 20:35

Já jsem si to právě myslela, že ten proces bude na delší dobu... Jak dlouho to trvalo? A ak to probíhalo? A je to bolestivé?

JitkaHladka | 04.05.2020 17:15

Ahojky, já jsem na ivf-zlin.cz darovat byla a byla jsem moc spokojená. Už jsem to tu myslím někde i psala. Proces je sice na delší dobu (j etřeba brát nějaký čas hormony), ale rozhodně to stojí za to.

RybickaMala | 29.03.2020 11:35

Já jsem si taky hledala kliniku, kde bych to podstoupila a i mě teda asi nejvíc oslovila ta klinika ve Zlíne https://www.ivf-zlin.cz/. Je hodně renomovaná a doporučovaná. Tak asi zajedu tam. Ten, kdo tam byl... jak to probíhá?

Alexx | 25.01.2020 21:21

Tak jsem se dívala na net a hledala kliniku, která by mi vyhovovala. Hodně doporučovaná je https://www.ivf-zlin.cz/. Zkušenosti? Prvním krokem by mělo být vyplnění dotazníku... jak dlouho do této doby pak trvá, než dojde k darování?

Sarkez | 20.12.2019 21:08

Holky, já se po novém roce taky chystám na darování. Kamarádka chodí na umělko a vidím, že je to prostě složitá situace. Chci neplodným párům pomoct... Jak je to darování bolestivé?

Alexx | 18.11.2019 14:03

Já si teda myslím, že je to senzační :) Taky bych ráda darovala. Jaké jsou podmínky darování? Je mi už třicet, tak nevím, zda už na to nejsem stará...

JitkaHladka | 15.10.2019 19:45

Ahojky, já jsem byla darovat zatím dvakrát. Je mi 23 a přijde mi to jako krásný skutek. Je spousta neplodných párů a i kdybych alespoň jednomu měla pomoct, tak to stojí za to. Jinak ty uvažuješ? Určitě ti doporučím liniku IVF klinika Zlín. Tam jsem byla já a rozhodně jsem byla nadmíru spokojená.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.