Dárky pro děti

RybickaMala | 28.09.2022 14:01

Ahoj holky, pomalu začínám přemýšlet, co komu koupím za dárečky :) Já vím, možná je brzy, ale já jsem ráda, když mám vše dopředu  nachystané a nemusím nic honit na poslední chvíli. Tak by mě zajímalo, kde kupujete dárečky dětem? Jako myslím tím hračky :) Díky moc.

RenatkaVl | 01.05.2024 23:44

My chceme dětem koupit trampolínu na zahradu. Můžete prosím doporučit osvědčeného výrobce?

martina.marna | 26.09.2023 10:00

Supr moc dík. Už jsem to všechno projela a určitě se to jako vyplatí, pokud tam chodíte nějak častěji, když jsem si to srovnala s cenama. Naše děcka totiž dino taky milujou a otravují s tím každé léto několikrát, ale co si budem do peněz to u více než jedné návštěvy leze. Takže to asi vyřeším taky takhle a bude. :) 

Hajanaaa | 22.09.2023 9:41

Pro dítě do 15 let je za 750Kč a platí počas sezóny samozřejmně. :) Jinak je nepřenosná, na permici udáváš jméno toho držitele. :) Můžeš se podívat tady https://www.dinopark.cz/cz/ostrava , je to v sekci Před návštěvou. Jen si to sroluj dolů. Dino tam je moc hezký a velký, ale mají to i určitě na ostatní parky ne jen ten u Ovy.

martina.marna | 14.09.2023 12:00

Ty jo, to ale není vůbec špatněj nápad! Na kolik to vychází ta permanentka a na jak je dlouho? Je to přenosný? 

Hajanaaa | 10.09.2023 10:06

Asi to je netipický dárek, ale já jsem kupovala synovi od kamarádky permici do Dinoparkuu Ostravy. :) On tam hrozně rád chodí a kamarádka si stěžovala že tam nemůžou tak často i kvůli financím. Tak jsem to vyřešila permicí pro malýho. Ten byl nadšenej a kamarádka vlastně taky. 

Alexx | 14.12.2022 10:34

Moje děti lipoo čajové medvídky milují :) Jsem ráda, že jsem na tento nápoj narazila, protože s dodržováním pitného režimu je to někdy problém, no :) Ale díky těm medvídkům už problém nemáme :)

JitkaHladka | 27.11.2022 17:22

Já jsem se na čajové medvídky od lipoo taky dívala a hodně mě to zaujalo. Ráda bych je dala dětem do mikulášského balíčku. Jak nápoj dětem chutná?

Alexx | 26.10.2022 17:49

Já jsem letos dětem mimo jiné koupila čajový nápoj lipoo. Znáš ho? Je to super, protože děti si nápoj dělají samy, to je baví. Jsou to medvídci, které se rozpustí ve vodě a je z nich opravdu dobrý a voňavý nápoj. Myslím, že příprava je bude moc bavit.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.