Dárkový koš s dobrůtkami

Sasena | 25.11.2014 16:31

Ahojky, prosím vás, nemáte tip, kde koupit nějaký pěkný dárkový koš s jídlem pro ženu? nebo jak nemusí být vyloženě pro ženy, ale hlavně aby tam byly kvalitní věci a netradiční taky, aby tam nebyla nějaká čokoláda, co koupíš na každém rohu... :-) díky

Vikingii | 23.12.2014 0:26

z toho bych si hlavu nedělala, že je to eshop :-) já už jsem odtam objednávala kolikrát (asi 5x) a vždycky to přišlo v pořádku, neporušené, trvanlivost dobrá a moooc chutné :-) ale pokud jsi z Prahy, tak je ještě možnost si to vyzvednout osobně tam :-)

Horalinka | 15.12.2014 18:36

No, tak pokud říkáte, že tam mají dobré věci, tak bych to třeba zkusila, objednávání z eshopu mi nevadí, ale je pravda, že jídlo jsem z eshopuasi ještě nikdy neobjednávala :-) a došlo to tedy všchno v pořádku? nebyly žádné problémy s trvanlivostí nebo třeba že by se porušil při transportu nějaký obal nebo takového něco? :-)

Vikingii | 28.11.2014 12:17

Dobrý den, no tak pokud netrváte na tom, že to musí být z kamenného obchodu, tak zkuste třeba gourmet-partners, tam mají dárkových košů spoustu :-) objednávala jsem odtam už několikrát a potraviny byly vždycky kvalitní a moc chutné ;-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.