Dárek pro kolegyni z práce

Vendy35 | 25.08.2022 15:52

Čauvec, chceme kolegyňce v práci udělat k narozeninám balíček, ale nejsme schopni se domlouvit, co do něj. Měli by jste nějaké nápady? 

Hlinicka | 19.11.2023 9:12

@Sarkez
To je hezký, ty jo, alespoň jim zůstane něco na památku. Já nechala dělat pro rodinu takový polaroidový dřevěný fotoalba na Laab, ale mají tam vícero možností, třeba ta leporelka jsou hezká, to by bylo možná fajn pro kolegy, není to veliký a přitom to udělá radost, můžou si to šupnout na stůl na památku a tak.

Sarkez | 18.11.2023 8:07

Ahoj holky, hledám tipy na dárečky pro kolegy, nějaké drobnější, co by je potěšili, třeba nějaké foto dárky se společných teambuildingů a tak, ale ne zase nějaká fotoalba. Díky.

Heluna | 21.10.2022 17:02

my jsme minule dávaly kolegyni na oddělení takovou velice hezkou sadičku z thechillidoctor.cz, je to milovnice pálivého a velice ji to potěšilo.. tak co třeba něco takového?

Sonia | 03.10.2022 20:59

Hlavně všechno co mají, tak je značkové a kvalitní. Mám od nich spostu skla v kuchyni a doplňky celkově po celém bytě a dělají mi tu parádu.

Jarka | 20.09.2022 16:21

Jestli víte, co má ráda, tak co jí koupit nějakou pěknou dekoraci? Zrovna tady si myslím, že cokoliv co vyberete, tka udělá radost, protože je to kvailtní a značkové https://www.bakly.cz/

IvaH | 11.09.2022 19:01

Co třeba hrníček na kávu, termosku? Tu podle mě ocení každý když je zima nebo něco s citátem, co si doma vystaví :) těch možností je podle mě spoustu :)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.