Dárečky

Margita | 08.08.2023 13:21

Ahojky, ráda bych poradila nějaký dárek pro ženu. Čím rádi obdarováváte maminky, babičky, sestry, kamarádky? Mě už docházejí nápady, tak třeba mě něco inspiruje. Dííííky všem.  

Sarkez | 17.12.2023 10:32

Já jejich čokoládu miluju! Kupujeme tam dětem adventní kalendáře, letos mě teda dostali tím s antarktidou s vyprávěním. To si každý den pouštíme doma všichni a moc nás to baví. Janek je opravdu skvělý a mají kvalitní a i na oko krásné produkty. 

Hlinicka | 12.12.2023 15:06

Letos jsem pořizovala trochu dražší dárečky, ale zase takové co udělají radost po více směrech. Moc mě potěšily v čokoládovně Janek jejich dárkovými krabicemi. :) Kdyby se někdo chtěl podívat https://www.cokoladovnajanek.cz/darkova-krabice-janek/. Naprosto krásné provedení a krabičky neosahují jen čokoládu, ale třeba i pálenku, svíčku a další. Za mě skvělý nápad nejen pro milovníky čokolády. 

martina.marna | 22.09.2023 13:20

Alexx- Joo já jsem na Praďocha náhodou narazila, když jsem hledala něco tématickýho a zaujal mě ten výběr, mají toho opravdu hodně a řekla bych kvalitní věci, já tam brala i  bráchovi s jeho oblíbeným seriálem. Hele on si dělají vše na zakázku, takže cca do pěti dní jsem to měla doma. :) 

Hajanaaa | 22.09.2023 11:04

RenatkaVL.- Dívej https://www.cokoladovnajanek.cz/sladky-navrat-kornout-s-obalovanymi-plody-v-cokolade-150-g/ tohle myslíš? Tady mají právě jen oříškový, ten jsem jí brala a ještě to lízátko k tomu, to je rozkošný. Já od nich beru už pár let, dostali jsme ji od zaměstnavatele jako dárek a je prostě vynikající. :) Ta chuť je opravdu jinde. :) 

Alexx | 19.09.2023 12:45

MARTINA.MARNA-To je super dárek pro mýho taťku teda :D. Ten je taky houbař každým coulem, většinou jsem mu dávala košík nebo nožík, ale tohle je super nápad. To mu pořídím k vánocům, koukala jsem že tam toho mají docela hodně. Jak dlouhý je doručení? 

RenatkaVl | 19.09.2023 11:23

Hajanaaa -Joo oříšky v čoko má moc ráda ségra. Vždycky jí beru teda třeba nějaký kornoutek, ale málo kde narazím na ryze oříškový, většinou to mají namýchané s kandovaným ovocem a to ona nemá ráda. :( 

martina.marna | 14.09.2023 10:32

Já jsem třeba kamarádce kupovala tohle triko https://www.pradoch.cz/tricko-s-potiskem-houby-nenechavam-nikdy-na-ocet/, jelikož je snad od malička milovník hub, tak jsem ho tam nemohla nechat. Navíc má narozky v červenci, takže to pěkně vyšlo a už mi i posílala fotku přímo z "lovu".  :D 

Hajanaaa | 14.09.2023 9:20

Ahojky, moje kámoška má strašně ráda čokoládičky, takže u mě vede Čokoládovna Janek a tam jí vždycky něco vyberu. Nemají totiž jen pralinky ale i další věci a má moc ráda třeba mandle v čoko a skořici, takže to jí vždy objednávám+ něco k tomu. 

RenatkaVl | 29.08.2023 13:46

Já třeba ráda kupuju i nějaký věci do domácnosti, ale ne vyloženě teda praktické, ale jako dekorace nebo i na zahradu, kámoškám. Moje nejka třeba miluje věci z Bakly, takže vím, že tam jí vždycky udělám něčím radost. 

Nicolle | 25.08.2023 15:16

Jasně že mají i kalsické šperky a opravdu moc hezké a kvalitní. :) Hlavně je to česká firma, takže je i rychlé doručení a já ráda prostě podporuji naši výrobu. :) Jinak teda náhrdelník je to tento https://www.olivie.cz/7419-perlovy-nahrdelnik-river/. Čekala jsem i vyšší cenu. Ale opravdu vypadá moc pěkne. 

Margita | 23.08.2023 9:58

Ty jo! Tak perly jsem neviděla ani nepamatuju, ale věřím že mamka měla teda velkou radost, pokud si to přála dlouho. A na stránce mají jen perly nebo i normální šperky? Ale na ty perly bych se také ráda podívala, to by se mohlo líbit mojí babičce, ona je takov parádnice. :)

Margita | 23.08.2023 9:57

Ty jo! Tak perly jsem neviděla ani nepamatuju, ale věřím že mamka měla teda velkou radost, pokud si to přála dlouho. A na stránce mají jen perly nebo i normální šperky? Ale na ty perly bych se také ráda podívala, to by se mohlo líbit mojí babičce, ona je takov parádnice. :)

Nicolle | 12.08.2023 11:28

U nás jsou teda nesmrtelné šperky, těch není nikdy dost a hlavně každý se hodí na jinou příležitost. Posledni jsem kupovala trochu dražší kousek mamince k 50tinám. Hodně ráda chodí do divadel atd a vždycky si přála korále- perlové, tak jsem jí jedny pořídila od Olivie a měla velkou radost.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.