Co proti atopickému ekzému?

Martanka | 09.07.2015 16:47

Ahoj holky. Vytvořil se mi atopický ekzém. Sie ve slabé fomě, ale fakt to nevypadá hezky. Navíc se mám vdávat :/ achjo... Co proti tomu pomůže?

Sarkez | 10.07.2023 15:29

Snad jen kvalitní kosmetika, která je vhodná pro atopiky. Co třeba bio kosmetika, nezkoušela jsi? Na shopu alpik mají skvělou nabídku.

katieeee5 | 08.03.2017 11:16

doporučuji bud arganový olej, nebo ten okurkový. Osvědčil se mi hodně od firmyRenovality 

RenatkaVl | 21.07.2015 20:43

Právě, že vůbec nemastí. Dělám v práci s papíry a dost mi jiné krémy vadily, protože jsem si vše vždy akorát zamastila, s RadioXarem se mi to fakt nestává :))

Martanka | 19.07.2015 22:35

Takže očekávám účinnost, kyž to poradila doktorka :D Ale tne název mi něco dost říká, asi už je to celkem profláklé :D Ještě se zeptám: není moc mastný? Ten pocit mastných rukou fakt nesnáším! 

RenatkaVl | 18.07.2015 19:14

Domkka: :DDD vdávat se s dlahou?? to bych asi přeložila :DD no každopádně já používám na hodně suché ruce krém radioXar, pomáhá právě i na ekzém, poradila mi ho přímo moje kožní lékařka

Dominika | 11.07.2015 19:22

Tyjo atopický ekzém mě trapí taky, na ssvatbu se mi ho naštěstí podařilo pořešit xD místo toho jsem si ale dva dny předtím narazila nohu, takže jsem se vdávala s dlahou XD 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.