Co nezapomenout vzít do porodnice?

Jituš | 07.11.2022 21:47

Dobrý večer, napíšete - co je podle Vás nejdůležitějšího, co si vzít do porodnice? Na co určitě nezapomenout?

Dominika | 25.05.2023 11:48

Tam jsem si brala tu vlekou sadu a byla jsem velmi překvapená, ale příjemně. I pro malou jsem vzala výbavičku do porodnice, dle toho co mi řekly, že bych mohla potřebovat. Je fajn, že je to vše na jedné stránce. :) 

Alexx | 18.05.2023 15:53

Mrknětě se na Mudrlife. Tam mají přímo balíčky do porodnice. :) Malý a nebo velký kde je i vlastni bidet. Za mě moc fajn vychytávka. Já tam toho brala více, ale tohle se hodilo. Gelové chladící vložky jsou velmi příjemné. :) 

Sonička | 18.11.2022 14:51

Holky, taky si balíček od Bella Happy objednám. Sice mám ještě chvilku čas, jsem ve čtvrtém měsíci, ale za pár měsíců budu ještě ráda, že ho mám už doma :)

Hana | 14.11.2022 20:46

Dobrý den, taky se mi tento porodnický balíček líbí, navíc na něj čtu i na jiných diskuzích samé dobéré recenze. Taky si ho od Bella Happy koupím.

Ditulinka | 11.11.2022 19:42

Super je tento balíček https://sambaby.com/bella-happy-startovaci-set-maxi-vc-kalhotek-do-porodnice-vel-m-l Máte tam fakt to nejdůležitější pro Vás a mimčo do porodnice.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.