Celulitida

IvaH | 28.05.2017 21:18

Ahoj, nemá tu někdo zkušenost s přístrojovým ošetřením, které odstaňuje celulitidu ? Ráda bych jej podstoupila, ale zajímalo by mě jestli to není třeba příliš bolestivé. Studio už mám vybrané, rozhodla jsem se pro tohle www.bodyfactory.cz/cs/celulitida-praha/, tak  budu ráda taky za nějaké zkušenosti s tímto studiem.

Sarkez | 28.05.2020 16:52
Nooo .. Celou tu sadu jsem dostala loni v srpnu k narozeninám, tak od té doby a efekt tam rozhodně vidět je. Důležitá je prostě důslednost a dělat to pravidelně ;). Ooo, oni teď mají slevy ? Tak to se musím podívat, protože mi bude docházet ten krémeček :)

 

Majki636 | 21.03.2020 13:10

Jak dlouho je potřeba to používat ? Koukala jsem, že teď mají slevy, tak že bych toho zrovna využila :)

Sarkez | 24.02.2020 22:57

Nic jiného než přípravky na celulitidu nepoužívám a pomáhá mi to. Hlavně je to vidět na fotkách před a po. Takže kdo tvrdí, že pomáhá jenom přístrojové ošetření, tak nikdy nemohl vyzkoušet tady ty přípravky. Je potřeba si o tom trochu víc přečíst. Je tam hodně důležitá ta "masáž" jak přitom peelingu tak potom i přitom promazávání je potřeba trochu víc tlačit, aby se ta místa pořádně prokrvila a mělo to ten správný efekt. Podívej se na mejkap.net mají tam vyloženě balíčky tady na tu problematiku.

Majki636 | 21.02.2020 8:21

Spíš by mě třeba zajímalo jestli celulitida ustupuje i po používání nějakých přípravků ? Zaujaly mě peelingy od bodyboom, tak kdyby měla některá z vás zkušenost tak prosím o zprávu :)

Vendy35 | 12.09.2018 15:06

Škoda, že je to v Brně. Potřebovala bych spíš nasměrovat někam v Praze, protože kvůli celulitidě se mi do Brna jezdit opravdu nechce a hlavně by se mi to i prodražilo.

IvaH | 04.09.2018 17:57

Za jak dlouho jsi viděla výsledky ? Taky přemýšlím, že bych s tím začala něco dělat. Hodně jsem zhubla a celulitida se mi akorát zhoršila, takže mi asi nic jiného nezbyde.

Jarka | 01.09.2018 21:39

Já chodím do tohoto salónu na odstraňování celulitidy pomocí injekční lipolýzi a s výsledky jsem zatím moc spokojená www.studiolinie.cz/nase-sluzby/injekcni-lipolyza/

Margita | 22.01.2018 20:37

Ahoj, byla sem asi měsíc zpátky v Altosu na klinice. Byla sem mile překvapená výsledkem a hlavně to ani nebolelo.

RenatkaVl | 16.01.2018 16:56

Ahoj, zkoušely ste některá odstranění ceulity mezoterapií? Funguje to?

IvaH | 18.08.2017 21:14

Děkuji moc za tip, už sem docházím druhým měsícem a celulitida hezky ustupuje.

Vendy35 | 02.08.2017 15:21

Paní Hedvika je profík .. taky byl docela problém ji zkontaktovat, protože toho má hodně. Mně sestavovala jídelní plán a padla i řeč na celulitidu, které mám na stehnech fakt hodně, takže mi doporučila o vhodné ošetření, které mi pomůže se ďolíčků zbavit.

Sonia | 02.07.2017 12:04

Odstranění celulitidy je nepříjemné akorát ze začátku, ale pak už je to snesitelné. Studio jste si vybrala opravdu dobré, dívala jsem se, že jsou na ně opravdu výborné recenze a hodně vyzdvyhují paní Hedviku, která dělá některá ošetření a konzultace.

Sarkez | 15.06.2017 15:04

Ivo, tohle ošetření jsem zatím nepodstoupila, ale taky bych na něj ráda zašla...Děkuji za uvedení studia, to vypadá moc pěkne...

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.