Celkové zklidnění organismu

Denda | 05.09.2022 21:30

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s doplňky stravy na celkové zklidnění a odpočinek? Mám toho teď dost v práci a stres a napětí mě doprovází non-stop, i doma.

Margita | 01.07.2023 16:08

Není. :) A rozhodně to není marihuana. Není tam THC. :) Uškodit by ti to nemělo, uvolňuje to hlavu. Pokud se bojíš nemušíš začínat na kapičkách mají třeba i gumídky a samozřejmě olejíčky mají slabší i silnější. Mrkni na stránku Kratomworld. Myslím, že si tam vybereš i si o tom můžeš něco načíst. :)

Dominika | 29.06.2023 15:10

A nemůže mi to nějak uškodit? Já jsem o tom už slyšela, ale nidky jsem nezkoušela ani klasickou marihuanu, takže si nedovedu představit co by to se mnou udělalo. Není to i návykové? 

Margita | 08.06.2023 13:35

Můj muž si bral na zklidnění CBD kapky. Měl i dost velké problémy se spánkem. Stačilo pár kapek pod jazyk a spal jak miminko. Co se týče hlavy, tak se dokázal i uvolnit a nebýt neustále pod stresem. 

Juli | 13.09.2022 20:28

Informace najdete třeba tady https://www.benu.cz/relaxa-rapid-30-pastilek Můžete ho i rovnou objednat.

Adelinda | 10.09.2022 20:44

Taky by mě doplněk stravy od Woykoff zajímal. Napíšete o něm víc informací?

Juli | 06.09.2022 23:39

Já kupuju doplněk stravy Woykoff relaxa RAPID, na celkové zklidnění a snížení napětí funguje skvěle.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.