Brýle/čočky/operace?

Martanka | 09.07.2015 16:50

Ahoj slečny. Jen by mě zajímalo, zda Vám přide stále modní nosit brýle či raději volíte čočky? A co si myslíte o laserové operaci?

vendyska | 25.08.2015 21:04

A kde jste si nechala operovat oci?

Jandka | 25.08.2015 11:37

Já jsem měla strach, protože oči jsou oči. Ale odhodlala jsem se a je to super pocit. Kdo se nemůže odhodlat, tak doporučuji.

vendyska | 14.08.2015 16:49

Někdo třeba může mít  z operace i strach. Já ho například taky měla, ikdyž mi kamarádka taky doporučovala kliniku oftal.cz. Dlouho jsem se rozmýšlela a snažila se strach překonat. Nakonec se mi to podařilo překonat a já jsem po operaci a bez brýlí.

viky.beckham | 24.07.2015 10:26

na operaci v oftalu byl muj bracha a rikal ze to bylo moc profesionalni jednani a ze se tam citil dobre :) ze mu vse vysvetlili se vsim ho seznamili jiz dopredu..:)

Ivuska | 23.07.2015 0:13

Martanko! Operace neboli, teda aspon me nebolela a ani zadny komplikace (rychle zatukat, aby zadny ani nenastaly :D). Proste si zajdes na vstupni prohlidku a tak, pak samozrejme nejaky to dalsi reseni, operae a pak kontroly dal a dal. Me si teda pan doktor hlidal dost :)
Jinak jsem byla v Brne. Nevim odkad jsi, tak jestli ma cenu ti neco radit, kazdopadne ja byla v Oftalu a byla jsem spokojena.
Kdyztak ja si pred operaci tady tak ruzne cetla na jejich strankach, tak i kdybys sla jinam, tak se to info hodi :) oftal.cz/laserova-operace-oci/

Martanka | 21.07.2015 22:22

Ivuska: A kde jsi byla, jestli se můžu zeptat? A bolí ta operace? Dost jsem si o tom četla na internetu, ale tak když tady teď mám někoho, koho můžu vyzpovídat, tak kdybys napsala pár podrobností ;)

Ivuska | 11.07.2015 19:34

Cauky! Ja cocky nesnesu, desne me z nich boli hlava a to nasazovani je peklo, takze jsem pulku zivota nosila bryle. Ale posledni rok jsem zacala hodne plavat a sportovat, takze jsem se rozhodla z pohodlnosti pro tu laserovku. A za me asi nejlepsi moznost ;) Rano nic nemusis resit, zadne cocky a tak, proste vstanes a jdes. A bez bryli vypadam mnohem lip :)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.