Bolesti zad

karollkka | 25.06.2015 23:59

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu. Táta byl celý život aktivní fotbalista a kuželkář a tenista a prostě hrál co se dalo a bohužel u ně platí heslo "sportem k trvalé invaliditě". Má hrozné problémy s kotníky a kolenem a máma mi dneska přeposlala nějaký Cellion, že je to přístroj, co elektrickými impulzy ulevuje od bolesti a že prý by to pro něho bylo hrozně fajn. Ale já nevím, moc se mi to nezdá. Nemáte s ním prosím někdo zkušenosti? Předem děkuji!

Nicolle | 29.11.2015 22:16

Moc děkuji za informace, potvrdila jsem si díky vám ty kladné recenze, tak ho mamince co nejdřív koupím, aby se jí brzy ulevilo. Díky.

pajinecka | 29.11.2015 21:48

Ten Revitanerv Strong funguje, teda aspoň sestře zabral - koupila si ho, protože ji hrozně bolí záda z toho, jak nosí malinkou neteř a říkala, že asi po dvou týdnech užívání cítila, že je ta bolest snesitelnější, bere ho teď asi měsíc a půl a prý je to čím dál lepší, a taky jí ho doporučili v lékárně, na doktora prý na mateřské nemá čas:-)

Kocka1 | 28.11.2015 20:43

Já ho vyzkoušený nemám, zatím naštěstí nejsou takové preparáty potřeba:-), ale když jsem si byla minulý týden kupovat v lékárně nějaké věci na chřipku, tak ho lékárnice doporučovala paní přede mnou, taky na bolesti zad.

Nicolle | 27.11.2015 21:23

Ahoj, prý je teď na trhu nějaká novinka na bolesti zad Revitanerv Strong - máte ho už někdo vyzkoušený prosím? Zatím jsem na něho četla celkem kladné recenze, tak bych ho ráda pořídila mamce, na záda si pořád stěžuje.

Margita | 25.11.2015 11:19

díky moc

Hvezda | 24.11.2015 22:50

Margo držím pěsti.

Margita | 24.11.2015 13:26

Hvezdo děkuji za radu, zkusím, snad to klapne. Díky

Hvezda | 23.11.2015 14:39

Margo tuším 20 a 50 tablet. Ataralgin má unikátní složení a opravdu funguje. Tím, že je tam obsažen Paracetamol a ne ibubrofen, tak je skutečně velmi šetrný k žaludku, tak myslím, že za zkoušku to stojí. Ne že bych se tím cpala denně, ale když je opravdu stav nouze vždy šáhnu po Ataralginu a zatím vždy zabral.

Margita | 22.11.2015 11:04

Renčo víš v jakém balení se Ataralgin prodává, že bych si vzala na zkoušku, někdy jsem úplně zoufala právě z krční páteře jak sedím u PC a po většině lécích od bolesti mne bolí žaludek a když jsem četla složení Ataralginu vypadá to šetrnější.

RenatkaVl | 11.11.2015 22:59

já docela trpím u počítače na bolesti krční páteře a hlavy, ale jako jeden z mála mi pomáhá Ataralgin a doporučil mi ho i neurolog, že i léčí nikoliv důsledek, ale i příčinu.

karollkka | 26.06.2015 22:03

Jéé, děkuju, jsi šikovná, já nemohla nic najít. No, tak jsem asi špatně hledala. Tu okamzitouulevu jsem prohlížela a píšou tam, že se ten přístroj dá na nějakou dobu půjčit, tak to asi zkusíme a uvidíme, jak bude fungovat:-) Super, moc jsi mi pomohla:-)

Dominika | 26.06.2015 14:04

Ahoj, ten Cellion vypada dobre - nasla jsem ho tady: http://www.okamzitauleva.cz/produkty . Ale vyzkouseny ho nemam, jenom elektrolecbu v nemocnici po uraze a ta byla dobra, pomahala mi.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.