Bioderma

RenatkaVl | 24.11.2014 15:00

Ahoj holky, ja sjem ted vyzkousela Bioderma Sensibio H2O a mohu jen doporucit je to fakt nejlepsi voda na odliceni jakou jsem zatim mela. Muzete si s ni odlicit i oci a celou plet a uz nemusite oplachovat vodou, dokonce i vodeodolny make-up odstrani. Tak si myslim, ze jako darek pro dospivajici dcery, maminky s osemetnou pleti a nebo uz jen si udelat sama radost a potesit Vasi plet je skvela zaleziost :) taky jste byli z nejakeho pripravku byly takhle nadsene? podelte se :)

maruska.kolaj | 22.03.2018 13:51

Holky, jak uz jsem psala s biodermou jsem moc spokojena. :) Pouzivam stale a na notinu jsem videla ze byvaji i dobre slevy dve za cenu jedne a na pul az trictvrte roku mam klid. :) 

Margita | 04.01.2018 17:07

Biodermu jsem zacala pouzivat kvuli me spatne pleti :-( a je jedina co mi pomohla! Nakupuji ji na ageo, tam maji vse co pouzivam

vendyska | 30.11.2015 1:55

Tak si zkus o tom porádně počíst na internetu. Například já kupuji kosmetiku na parfums.cz a krásně si všechno počtu a pak vybírám :)

Jandka | 27.11.2015 10:53

Já bych ráda začala používat biodermu kosmetiku, ale nějak se v ní nevyznám co by se pro mě hodilo atd.

maruska.kolaj | 12.01.2015 12:56

tak uz to pouzivam tyden a muzu rict ze fakt super i se mi zda ze nejake male nedokonalosti na pleti zmizeli a pupinky se hoji mnohem rychleji!! :) diky za odkaz, objednala jsem si to z te lekarnylancier a vsecko probehlo v poradku! Diky moc jeste jednou

RenatkaVl | 05.01.2015 14:23

ja jsem taky moc rada prave ze jsem na tento vyrobek tak nejak narazila :) ja jsem rada ze jsem aspon nekomu pomohla a ze budes taky spokojena doufam :) ja jsem na tu kosmetiku docela hodne zatizena, tak jsem rada ze se mi to hledani a zkouseni konecne vyplatilo :) jojo presne prijde mi to pohodlnejsi nez nejaky mackani a stani front.... ja objednavam z internetove lekarny lekarnalancier.cz

maruska.kolaj | 16.12.2014 13:04

haha jojo vim jak to myslis.. :) tak jsem faktrada, ze jsem tady na tvuj prispevek narazila a aspon vim co uz vyzkouset :) joo toy asi nemelo byt na plet nejak navykovy co ty myslis? haha workoholik to znam :D ja taky vsecko objednavam pred internet je to mnohem pohodlnejsi a muzu hlavne v klidu prohlidnout vsechno zbozi a tak. odkud objednavas tu kosmetiku prosim??

RenatkaVl | 09.12.2014 14:09

Pouzivam ho uz ctvrt roku a musim rict ze moje plet ja nevim jak to vysvetlit tak nejak uplne zari :D chapes je takova nabita energii. :) doufam ze si na neho plet nezvykne a bude to mit stejnej ucinek treba i po roce :D nene ja moc do lekarny nemam cas chodit jsem spise workoholik takze objednavam pres internet. :)

maruska.kolaj | 03.12.2014 12:40

Ahojky tak to je super tip moc dekuju. Prave mi ted dosel odlicovac tak jsem shanela nejakej novej na vyzkouseni, ptz jsem mela ted od nivei a nebyla jsem s nim moc spokojena. A objednavas to pres net nebo chodis do lekarny? jak dlouho uz to pouzivas?

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.