Bezkontaktní teploměr pro psa

Davi | 23.09.2014 14:14

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s bezkontaktním teploměrem pro psy? náš pejsek nesnáší měření normálním pevným teploměrem, který se musí zasunout do konečníku, takže hledám jiné řešení, ale ani nevím jestli se bezkontaktní teploměry speciálně pro zvířata vůbec dělají?

Jarka | 15.07.2018 15:03

Prosím pěkně, co se týče potřeb pro psa, tak našla bych tu někoho, kdo nechával dělat obojek nebo postroje na zakázku ?

Marry | 16.10.2014 13:12

tak to je taky dobrá věc :-) právě taky chci mít radši teploměr doma a moct si to ověřit, navíc pejsek může být u veterináře dost nervózní, aspoň ten náš bývá, takže když se ta teplota měří tam, tak může být taky vyšší...

Cukrik | 14.10.2014 17:30

to jo, podle čumáčku se to řídit opravdu nedá :-O a fakt se to hodí a dost, jde s tím měřit i teplota vzduchu a pak takx teplota povrchu předmětů, takže třeba misky na žrádlo apod. :-)

Marry | 12.10.2014 21:19

Aha, o tom jsem nikdy předtím neslyšela!!! :-D ale je pravda, že jsem nedávno slyšela názor, že takové to "pravidlo" že když má pejsek suchý čumák, tak že má horečku a jinak ne, tak že je to mylné... protože jsou prý horečnaté nemoci, kdy má čumák úplně mokrý! takže teploměr se asi fakt hodí doma mít :-) kdyby něco :-)

Cukrik | 28.09.2014 0:12

Ano, samozřejmě se vyrábějí ;-) máme tady tento http://www.helpmation.cz/bezdotykovy-teplomer-pro-psy-rc4t.html funguje to jednoduše, jen se to přiloží tak cca 3-5 cm k pejskovi (k bříšku konečníku, vnitřní straně ucha,...) a za pár sekund je to změřené :-) dost mi to ulehčuje práci, když ptřebuju našeho mazlíka změřit, to je pravda, taky to nemá rád :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.