Bavlněný trička pro holky :)

Sarkez | 23.07.2018 20:51

Ahojky :) Holky, potřebuju NUTNĚ poradit! Jedeme s holkama na dovolenou. Je to taková rozlučka se svobodou jedné z nás. No a mě napadlo, že bych nám všem pořídila stejná trička. Problém ale je, že jedeme už přístí týden. Já vím, mohla jsem si vzpoměnout dřív... No, takže teď hledám shop, kde trička koupím a bylo by dobré, aby měl víc variant na výběr. Jsem z Prahy, ale do okolí bych si klidně dojela... Nebo třeba nějaká objednávka přes net. Je něco takovýho? Moje hlavní priorita je kvalita a hlavně bavlna!

Jarka | 05.10.2021 4:52

Díky moc, nakonec jsem s tam trička s potiskem vybrala :)

Sonia | 25.09.2021 22:05

To ano, ale ten materiál na který tisknout je kvalitní https://www.fajntricko.cz/c/tricka

Jarka | 25.08.2021 19:44

Zkusím se na to podívat, děkuji za tip :) tady ten obchod znám, ale myslela jsem si že dělají jenom věci s potisky.

Sonia | 21.08.2021 22:07

To se podívej na fajntricko.cz bavlněná trička, mikiny a i fusky kupuju jenom tady, protože je mají kvalitní.

Jarka | 20.08.2021 20:03

Přijde mi, že sehnat kvalitní bavlněné tričko je dneska docela problém.

Alexx | 31.12.2018 14:54

A tak co, dostala jsi pod stromeček nebo si budeš vybírat sama?

IvaH | 18.12.2018 14:31

Ten vypadá dobře, vůbec nevím že mají batohy a tady ty doplňky jak jsem se zaměřila na trička -_- taky by se mi nějaký šikl, ale musím počkat až po vánocích jestli náhodou nějaký nedostanu pod stromeček

Vendy35 | 02.12.2018 11:07

Batohy mají taky super, já jsem koupila sobě do města a příteli batoh na notes tak jsem zvědavá co na něj řekne, myslíš že ho ocení ? Divej, já jsem z něj byla unešená www.cistytriko.cz/mestske-batohy/modni-mestsky-batoh-na-notebook-halfar/

IvaH | 28.11.2018 11:39

To jsem bohužel nevěděla :/ ale dívala jsem se na ten odkaz co si mi posílala a objednala jsem na zkoušku nějaky trička tak jsem zvědavá, povedlo se mi tam vybrat i batoh pro sestru na Vánoce tak mám radost, že ji už mám z krku a nemusím nic vymýšlet.

Vendy35 | 09.11.2018 15:39

Tak to se nedivím, spíš se divím že tam ještě nakupuješ protože jsou tím docela profláklí :) a když se podíváš na složení tak ty jejich trička moc bavlny neobsahují

IvaH | 17.10.2018 17:12

Tak to se schválně podívám jaká je tam gramáž ... většinu triček co s chlapem totiž máme tak máme po vyprání dírkovaná -_- takže v tezenisu si už trička rozhodně nekoupíme

Vendy35 | 11.10.2018 17:56

Taky u nich nakupuju bavlněná trička. Už na omak je cítit, že je ten materiál silnější a že je tam jiná gramáž a že to něco vydrží narozdíl od těch "bavlněných" triček co se prodávají jinde v obchodech.

Sarkez | 25.09.2018 13:57

Ježiši holky, fakt moc díky za info a za doporučení! Konečně jsem se zastavila, tak mohu poděkovat. Domluva s cisty triko.cz byla skvělá. Vše proběhlo hladce. Koupila jsem u nich rovnou i trička - mají opravdu kvalitní, bavlněný. Takže fakt moc díky!

Alexx | 26.08.2018 12:46

Ahoj :) No, dobrý, nevěš hlavu. Jako co si myslíš? Všichni všechno řešíme na poslední chvíli. Já jsem přesně tohle řešila, ale na začátku prázdnit. Mrkni na tento web - https://www.cistytriko.cz/. Tam koupíš fakt kvalitní bavlněný trička. No a neboj, oni jsou docela zvyklí na to, že je potřeba každý všechno řeší na poslední chvíli... Jsou moc milí a vstřícní! Tak se obrať na ně... :) a uvidíš, budeš spokojená. Trička mají fakt kvalitní, bavlněný!

RybickaMala | 24.08.2018 21:35

Hele, tak cooo? Kde jsi nakonec pořídíla? Brala jsi to na tom cisty triko.cz?

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.