Akné ve čtyřiceti letech

Simina | 23.11.2023 15:24

Dobrý den, dáte mi prosím doporučení jak se zbavit akné v obličeji? Letos mi bude 40 let a vypadám jako puberťák.

RenatkaVl | 27.01.2024 21:23

Koukněte na https://nezestarni.cz/ používám od nich živý kolagen Face a další kosmetiku s živým kolagenem a dalo mi to pleť do pořádku, dokonce mi zmizely i jizvičky po akné a celkově mám pleť mladší, pevnější a vyhlazenou :-)

Eva K. | 27.11.2023 22:04

Já jsem strašně dlouho řešila akné, a když už jsem to skoro vzdala, objevila jsem Orcacollagen. Začala jsem ho denně užívat a už po 3 týdnech jsem viděla velké zlepšení a po dalších 3 mi akné úplně vymizelo. Jsem nadšená, teď kolagen piju déle než rok a těch benefitů na sobě vidím daleko víc. Navíc díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nemusím nic řešit a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu za kolagen.

Eva K. | 25.11.2023 23:43

Zdravím, počkám si na komentáře a doporučení, protože akné mě taky už nějakou dobu trápí. Hlavně na tvářích  a na bradě. Zkoušela jsem hodně produktů z drogérie i z lékárny, ale nic mi nezabralo.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.