Péče o pokožku maminky a miminka

23.01.2012 | Péče o tělo | Pleť

Užíváte si první dny s Vaším krásným miminkem, anebo se už nemůžete dočkat, až přijde na svět? Dopřejte sobě i svému miminku tu nejšetrnější péči o pokožku.

Pro krásnou pokožku
Jemné krémové složení balzámu Mom & Baby je vhodné nejen pro citlivou miminkovskou kůži, ale také pro pokožku nastávající maminky, kde pomáhá zamezit vzniku strií. Jeho výživné složení hydratuje do hloubky a zamezuje pocitu napětí. Balzám z bambuckého másla je ideální pro masírování miminka.
 
Balzám L´OCCITANE Mom & Baby.

Každodenní péče

Pro každodenní hydrataci dětské pokožky je jako stvořené tělové mléko Mom & Baby s obsahem bambuckého másla a výtažky z lékořice, které dokonale vyživuje, zklidňuje a zjemňuje citlivou dětskou kůži.
 
Tělové mléko L´OCCITANE Mom & Baby.

Dětská koupel Mom & Baby
Koupání patří mezi ty nejkrásnější chvilky strávené s miminkem. Přírodně pěnící báze bohatá na výtažky z bambuckého másla Mom & Baby nedráždí oči a je ideální na mytí vlásků a pokožky celého těla novorozenců.
 
Koupel L´OCCITANE Mom & Baby.

100% přírodní a hypoalergenní

A to nejdůležitější nakonec. Všechny tyto přípravky pro péči o pokožku maminky a miminka jsou 100% přírodního původu, hypoalergenní a bez parfemace. Byly dermatologicky testovány pod dozorem pediatrů a schváleny pro každodenní používání. Kupte sobě a svému miminku kvalitní kosmetiku na www.loccitane.cz

www.loccitane.cz

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.