Objevte komfort důmyslného spojení látkové rolety a žaluzie

11.01.2012 | Bydlení

Nemůžete se rozhodnout, zda svá okna zastíníte roletami nebo žaluziemi? Objevte komfort důmyslného spojení látkové rolety a žaluzie.

Promyšlené řešení
Látková roleta Twinroll v sobě snoubí přednosti látkové rolety a žaluzie. Tento promyšlený prvek stínící techniky je tvořen látkou s horizontálními pruhy a spodním profilem, díky čemuž lze látku snadno otevřít či zavřít podobně jako v případě klasických rolet nebo žaluzií. Látková roleta Twinroll se pyšní schopností dokonalé regulace světla a navíc esteticky zvyšuje hodnotu interiéru. 
 
Twinroll - provedení nad okno.

Na okno nebo nad okno
Pokud uvažujete o pořízení látkové rolety Twinroll, máte na výběr ze dvou provedení. Jedná se o variantu na okno a nad okno. Látková roleta Twinroll na okno se skládá ze dvou konzol, hliníkové trubky a zadního nosného profilu uchyceného na křídlo okna. Tento typ se ovládá ručně pomocí řetízku. Provedení na okno u nás v současnosti nabízí pouze www.rolrols.cz. Druhou možnost představuje látková roleta Twinroll nad okno, jejíž hlavní předností je možnost volby způsobu ovládání, a to buď řetízkem, anebo motorem. Roletka se skládá z nosného boxu, jehož součástí je hliníková trubka. Lze ji montovat na strop pomocí pomocných konzol, stejně jako na stěnu.

www.rolrols.cz

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.