Jak na neodolatelné řasy?


Pohled do očí s krásnými dlouhými řasami se nikdy neokouká a je snem mnoha žen. Přestože dobrá řasenka zvládne ledacos, není nad to, když máte takové řasy přirozeně. Byla k vám příroda skoupá? Nevadí, vypěstujte si je!

Jen kvalitní řasenka nestačí

Kvalitní kosmetika, kleštičky nebo nalepovací řasy… to všechno jsou pomocníci, jejichž služeb můžete při zvýrazňování očí využít. Doporučujeme především nepodcenit výběr kvalitní řasenky, která by řasy měla nejen zvýraznit, ale také hydratovat a chránit před lámáním. Efekt těchto pomocníků je však pouze dočasný a jejich služba končí v momentě, kdy přichází na řadu odličování. A teď si představte, že se každé ráno vzbudíte s dokonalými řasami, které si nežádají žádné další úpravy, a přesto vypadají neodolatelně. Nemusíte se omezovat ani ve svých oblíbených činnostech – koupání, saunování, sportování a dalších aktivitách, kde by dříve hrozilo, že z namalovaných řas zbydou kolem očí jen nevzhledná kola. 

RevitaLash

Zázračný účinek peptidů

Pochopitelně je tu možnost nechat si řasy prodloužit v profesionálních salonech. Nicméně pamatujte, že pokud jsou vaše řasy slabé a řídké, technika lepení řasy na řasu pro ně bude představovat velkou zátěž a je velmi pravděpodobné, že budou v ještě zbědovanějším stavu, než byly původně. O tom tu ale řeč není – existují totiž speciální přípravky, které si můžete snadno aplikovat sama. K dostání jsou různé typy a konzistence – například růstová séra nebo kapky s účinným složením zlepšujícím kvalitu řas. Ne vždy je však zaručena účinnost. 

Na trhu je dostupné velké množství takových produktů a vyznat se v nich není jednoduché. Poohlédněte se po ověřených přípravcích, které jsou bezpečné a ověřené lékaři. Tyto podmínky splňuje sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED z USA, které je přímo vyvinuté očním lékařem a na trhu je již deset let. V současné době je v prodeji i v České republice, kde opět dokazuje, že je právem jedničkou ve své kategorii. Sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED obsahuje speciální patentovanou směs peptidů a rostlinných výtažků, které řasy prodlouží a zahustí již během 3-8 týdnů. Někdy se jedná až o dvojnásobek původní délky!

Stejně účinné je i sérum na obočí RevitaBrow® ADVANCED, které si poradí i se zcela vytrhaným nebo prořídlým obočím. Více se dočtete na stránkách www.revitalashczech.cz.

Sérum na obočí

S přípravky stimulujícími růst řas, vlasů nebo obočí si dopřejete zkrášlující kúru v klidu a pohodlí domova, aniž byste se museli kamkoliv objednávat nebo docházet. Zařadíte-li tuto péči o řasy mezi vaše pravidelné kosmetické rituály, můžete se již brzy těšit na skvělé výsledky.

RevitaLash

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.