Jak jsem uzdravila své vlasy

20.1.2014 | Vlasy

Již několik let nechodím do kadeřnického salonu, ale stříhá mě kamarádka kadeřnice doma. Do nedávna mi dělala i melír, až jsem udělala velkou chybu a vlasy si velmi poškodila.

Jednoho odpoledne jsem poprosila kamarádku, aby mi přišla dobarvit odrosty u melírovaných pramenů vlasů, tak jako to dělá již několik let.  Kamarádka neměla moc času, tak jsme se dohodly, že mi vlasy nabarví a já si je opláchnu už sama. Naneštěstí přijela švagrová a než jsem jí udělala kávu, měla jsem vlasy hodně poničené.

Jako první ozdravný krok jsem zvolila ostříhání. Potom jsem se rozhodla pro obarvení vlasů barvou v odstínu mé přirozené barvy vlasů, abych se vyhnula častému dobarvování a tedy dalšímu zatěžování vlasů, jak tomu bylo u melíru. Tím jsem chtěla dát vlasům čas na regeneraci. Následně jsem zkoušela několik přípravků vlasové kosmetiky – šampony, kondicionéry a kúry, ale vlasy byly stále oslabené, lámaly se a nadměrně vypadávaly. Byla jsem z toho zoufalá.

Naštěstí jsem se s tímto nepříjemným zážitkem svěřila paní Janě Skarabellové, odbornici na péči o vlasy ze salonu Dokonalé vlasy, a ta mi poradila používat přípravky s obsahem keratinu. Zvolily jsme šampon na poškozené vlasy Expert Pro-Keratin refill značky L´oréal. Po pravidelném používání se vlasy dostaly velmi rychle do kondice. Nyní jsou hebké, lesklé a na pohled i dotek zdravé. Myslím, že moje vlasy nikdy nevypadaly lépe. Paní Skarabellové velmi děkuji za radu, je vidět, že má bohaté zkušenosti.

Vlasová kosmetika L´oréal Expert


Pokud máte podobné potíže, vyzkoušejte vlasovou kosmetiku L´oréal Expert Pro-Keratin refill. Přípravky obsahují Pro-Keratin komplex + Incell, které nahrazují ztrátu přírodního vlasového keratinu a tím obnovují a zpevňují vlasové vlákno a chrání tak přirozenou strukturu vlasu.

Olča

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.