FriXion Clicker - KLIKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ

12.04.2012 | Děti a rodina | Volný čas

Poznej nový přírůstek do rodiny FriXion – nové provedení bez víčka FriXion Clicker. Stačí kliknout a psát.

Přední japonský výrobce Pilot od dubna 2012  rozšiřuje oblíbenou řadu výrobků Pilot FriXion o nové provedení bez víčka – stiskací Pilot FriXion Clicker.
FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady. Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chceš. Jak vlastně toto kouzlo funguje?
FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníš zahřátím na 65 ºC, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíš pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barevných provedeních a píše podle barvy těla. K dostání v běžné síti papírnictví.
Další informace je možno nalézt na www.pilotpen.cz.
 

Co na novinku říkají naši fanoušci?

„Plusy: bez víčka (koooonečně ho nemusím 50x za den hledat ;-)
, krásný design a mazací guma opět skvěle funguje. Mínusy: žádné!
Přeju Pilot FriXion CLICKER hodně spokojených uživatelů. Co se týče mých známých a přátel, tak si jej určitě hned koupí ;-)“
(Martina Tomanová)

„Tak tomuhle říkám pero per! :) Lehké, pohodlné i pro leváka jako dělané! A gumovací bonus? Jak nápadité a praktické. Je opravdu báječné, už ho nikdy více nedám z ruky! :)“ (Tea Mucková)
 

Další recenze najdete na našem Facebookovém profilu: https://www.facebook.com/PILOTPEN.CZ

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.