Zagorová se přiznala:
Má ve skříni oblečení za statisíce!

23.09.2009 | Revue

Zpěvačka Hana Zagorová (62) je vždy perfektně upravená a elegantní. Na módní výstřelky si nijak zvlášť nepotrpí.

Dává přednost klasickým kostýmkům, nebo atraktivním večerním róbám. V poslední době si oblíbila pestrá sáčka a černé kalhoty. Například sytě oranžová jí moc sluší. A na oblečení rozhodně nešetří!

"Kostýmků mám skutečně hodně, ani nevím, kolik přesně, možná víc než šedesát," přiznává Zagorová. A protože si kupuje jen kvalitní, značkové oblečení, za věci schované ve skříni utratila více, než by stálo slušné auto. "Vidíte, to mě nenapadlo. Ale asi to tak bude," přikývla naoko překvapeně.

Když už skříně přetékají, udělá v nich Hanka potřebnou čistku. Použité oblečení ale zásadně nevyhazuje, ani nenosí k popelnici.
"Když jsem něco neměla dlouho na sobě a už mě to ani netěší, rozdám takové kousky kamarádkám," prozrazuje stále dobře naladěná zpěvačka, která září v muzikálu Mona Lisa.

Hanka se obléká podle nálady a někdy konzultuje, co si vzít na sebe, i se svým manželem, operním pěvcem Štefanem Margitou.
"Jeho názor mě dokáže ovlivnit, Štefan mě vysloveně rozmazluje, občas od něj dostanu něco hezkého na sebe," tvrdí Hanka Zagorová.

A hned doplňuje, že třeba parfémy si zásadně sama kupovat nemusí.
"Štefan mi parfémy dává jako dárky. Musím říct, že má vybraný vkus, a navíc vždycky se strefí i do toho mého. Mám od něj samé krásné a drahé vůně," chlubí se Zagorová. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.