Vojtek a Skrčeská:
"Ponorka nám nehrozí, děti časem ano!"

27.01.2010 | Revue

Necelý měsíc po svatbě na Vyšehradě tokají novomanželé, zpěvák a frontman kapely Kabát Pepa Vojtek (44) a tanečnice Jovanka Skrčeská (31), stále jako hrdličky.

"Co je na tom divného, brali jsme se druhého ledna, takže jsme stále mladá láska," tvrdí rocker se smíchem.

A jeho manželka souhlasně přikyvuje.
"Přestože jsme spolu před svatbou byli dva roky, je to mezi námi jako na začátku vztahu. A já pevně věřím, že nám to hodně dlouho vydrží," dodala Jovanka.

Pepa se s manželkou vídá prakticky od rána do rána. Spolu vystupují v muzikálech, spolu jezdí domů, spí i vstávají. Mnohdy to bývá na závadu, ale oba svorně tvrdí - "ponorka" nám nehrozí.

A společné vystupování prý vůbec není na závadu.
"Jsme si navzájem kritiky a určitě se nešetříme. Říkáme si věci z očí do očí. Ne proto, abychom jeden druhého naštvali, ale vychytali drobnosti, které v našich výkonech mohou být," svěřila se krásnější polovina manželského páru.

"Na jevišti sice vnímáme, kde je ten druhý, ale máme své role, které vyžadují plné soustředění a výkon, takže na nějaké cukrbliky není čas. To vždy až po představení," vysvětlil Vojtek.

A měl pravdu. Při zkoušce se s partnerkou moc "nemazal", ale hned po skončení jí vše vynahradil. Oba se na chodbě za jeviště otlapkávali, jako by se rok neviděli.
"Komu se to nelíbí… atd. Nám to vyhovuje," uzavřel Pepa zpověď a ještě přes rameno ucedil:
"Jo a potomka zatím nečekáme. To pro úplnost, ale s dětmi jsem určitě neskončil." 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.