Nosková a Slezáček pokřtili první mlékomat v Česku

31.05.2010 | Revue

Aktéři muzikálu Děti ráje Michaela Nosková (27), Bořek Slezáček (42) se rozhodli podpořit zdravý životní styl a pokřtili v Praze na Zličíně první automat na čerstvé mléko. Dali mu jméno Alfons.

"Vymyslel to Bořek. Je to prý typické jméno, které se dává sluhům a automat by měl přece sloužit lidem," prozradila Nosková.
Ona sama prý měla vymyšlené jiné jméno.
"Chtěla jsem mu dát jméno Karel. Ale je to teprve první mlékomat v Praze a my se nakonec rozhodli jít podle abecedy. Má jich být v budoucnu víc, tak doufám, že se ke K ještě dostaneme," říká s úsměvem.

Nastávající maminku, která je momentálně v šestém měsíci těhotenství přemluvila pro křest firma, která mléko distribuuje. Zpěvačka se stala i jeho tváří. S nabídkou prý neváhala ani minutu.
"Jsem přesvědčená, že tohle čerstvé mléko je mnohem lepší než voda, kterou pod názvem "mléko" pijeme. Navíc se jako nastávající maminka snažím jíst a pít vše, co je pro mě i pro miminko zdravé," tvrdí.

Mléko prý pila už předtím, ale až v těhotenství jí mléčné výrobky začaly chutnat jěště více.
"Má to jedinou nevýhodu. Často běhám závod obývák - záchod. Ale říkám si, že miminko asi nejlépe ví, co chce, tak ho poslouchám. Jen doufám, že až se narodí, tak to bude obráceně," tvrdí s úsměvem rodačka z Brna. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.