Nechtěla bych tlačit kočárek v podpatcích, říká Tereza Maxová

02.04.2010 | Revue

Kamkoli Tereza Maxová (38) přijde, všude je ozdobou večírku. Jak ale sama tvrdí, zdání klame. V civilu prý chodí oblékaná úplně normálně jako většina žen. Dokonce se ani moc nelíčí. A co se týče podpatků, v soukromí je úplně vynechává.

"Nedovedu si dost dobře představit, že bych tlačila kočárek ve vysokých botách," svěřila se topmodelka se smíchem.

"Preferuji rozhodně pohodlnou módu a úplně nejlépe mi bylo, když jsem měla pyžamové období. Trvalo celé moje šestinedělí. Jakmile přešlo, začala jsem nosit džíny a tenisky a také se trochu líčit. Teď už si dokonce vezmu ráda i nějaké pěkné večerní šaty a všude tvrdím, že trocha glamouru nikdy nezaškodí," tvrdí Tereza.

Nejzajímavější kousek, který prý v poslední době měla na sobě, byly boty z recyklovaného plastu od návrhářky Vivienne Westwoodové.

"Chodit na nich bylo náročné, protože jim vzadu chyběl kus paty. Na druhou stranu ale udělat je, to byl bezesporu úžasný nápad. Vůbec, využít ten materiál… Žijeme přece v moderní době. Takhle bychom měli uvažovat všichni. Vivienne je navíc typ, který vždycky přijde s něčím novým, a já doufám, že inspiruje i další návrháře. Sice ty boty nevypadaly až tak elegantně, ale prospělo to dobré věci," hájila Tereza britskou návrhářku.

Maxová žije v současné době v jižní Francii se svým partnerem Burakem Oymenem a dvěma dětmi synem Tobiášem (9) a dcerou Mínou (1). Do České republiky zavítala nedávno na finále České Miss a byla ohromena.

"Musím přiznat, že dívky se mi moc líbily. A to nejen vzhledově, ale i podle toho, jak zvládly adrenalinové disciplíny. Přece jenom ta soutěž není jednoduchá. Já bych do toho nešla," prozradila rodačka z Pardubic.

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.