Kupte si kompletní proměnu v luxusním studiu!


Také byste si ráda dopřála proměnu do krásy v luxusním studiu, ale Vaše peněženka Vám to nekompromisně zatrhla? Pokud využijete jedinečné nabídky na TydenSlev.cz, můžete se nechat hýčkat v salónu krásy od hlavy až k patě, aniž byste přitom utrácela hříšné peníze.

Buďte krásná 
Milé dámy, pokud jste si daly předsevzetí, že budete letos ještě krásnější než v uplynulém roce, začněte s tím už v lednu. Proč? Především protože tento týden můžete výhodně získat speciální zkrášlující balíček Proměna. Jen si to představte, namísto původní ceny 6380 Kč zaplatíte pouze 2690 Kč. To zní lákavě, že? Ptáte se, co všechno tento balíček obsahuje? Zkrášlující procedury, které pečují o naše tělo od hlavy až k patě. Balíček melírování nebo barvení vlasů, dokonalý střih, kosmetiku - intenzivní hydratace, wellness manikúru a wellness pedikúru. Ale pozor, to není zdaleka všechno. V balíčku se dále ukrývá 30minutová masáž, parafín na ruce, líčení, hloubková regenerace vlasů a navíc 20% sleva na další návštěvu. A aby toho nebylo málo, tak si jako bonus vychutnáte welcome drink a kávu nebo čaj zdarma. 

 

Melír nebo barva Vašim vlasům na míru 
Vlasy jsou korunou krásy. To všechny dobře víme, a proto jim také věnujeme náležitou pozornost. Která z nás by neznala ten úžasný pocit z čerstvě upravených vlasů, když naše kadeřnice dokončí své dílo! Že na Vás Vaše kadeřnice pohlíží stále stejnýma očima, Vy však toužíte po změně? Svěřte své vlasy do rukou teamu vítězky kadeřnické soutěže Loreal Color Trophy 2010, kterou je Monika Štětková. Balíček melírování vlasů zahrnuje melírování vlasů melírovacím přípravkem značky Loreal Professionnel, mytí vlasů, péči, střih, foukání vlasů a závěrečný styling. Konzultace je samozřejmostí. Vyzkoušet můžete například tzv. francouzský melír, který je trendem poslední doby. Jedná se o rychlé a jednoduché techniky melírování, kdy se zesvětlují speciálně oddělené partie vlasů. Zesvětlení může působit přirozeně, jako od sluníčka. Kadeřník zvolí jeden ze čtyř druhů melírovacích přípravků, a to přesně na míru Vašim vlasům. Odstín pro barvení vlasů se vybírá z nabídky více než 300 odstínů barev Loreal Professionnel. Balíček barvení vlasů zahrnuje barvení jedním odstínem barvy značky Loreal Professionnel, mytí vlasů, péči, střih, foukání vlasů a závěrečný styling. 

               

Dokonale hydratovaná tvář 
Co by si počaly vlasy bez krásné tváře? Je to jako s obrazem. Hezký rám nestačí, chce to také pěkný obraz! Dopřejte své pleti Hydratační ošetření pleti-intenzivní hydratace pleti značky THALGO. Doba ošetření je 90 minut. Intenzivní hydratace je účinné ošetření, které odstraňuje příčiny dehydratace a obnovuje přirozenou ochrannou bariéru pleti. Přináší úlevu od nepříjemného pocitu pnutí. Používá se slupovací plastická maska z mořských polysacharidů, pod kterou se aplikuje extrakt s vysokým obsahem aktivní hydratační látky Séve Marine. Již po prvním ošetření je pleť uvolněná, hebká, zářivá a příjemně svěží. 

Blaho pro Vaše ruce i nohy 
Při péči o naše tělo nesmíme zapomínat ani na své ruce a nohy. Wellness manikúra zahrnuje komplexní péči o ženské ruce. Manikúra zahrnuje následující ošetření: desinfekce, odlakování, lázeň, peeling, úprava nehtů, ošetření kůžiček, leštění, reflexní masáž růženínovým kamenem a výživný krém. Wellnes pedikúra, jejíž součástí je desinfekce, odlakování, lázeň, peeling, úprava nehtů, ošetření kůžiček, leštěníreflexní masáž křišťálovým kamenem a krém, udělá dobře celému Vašemu tělu. Není přeci žádným tajemstvím, že na ploskách nohou je projekce všech našich životně důležitých orgánů. Všechny Vaše končetiny budou nadšené z toho, jakou péči jim dopřejí zkušené ruce odborníka v kombinaci s výrobky německé značky Alessandro, která je světovou jedničkou v tomto oboru. 

Luxus hodný královny 
Vaši zkrášlující proceduru zakončí relaxační masáž. Je to ta nejpomalejší masáž, jakou si jen můžete přát. Využívá zejména roztíracích hmatů, nevyvíjí se při ní velký tlak, a tudíž nezasahuje do hloubky. Hlavním účelem relaxační masáže je odbourávání stresu, únavy a navození příjemného pocitu. Využijte jedinečné příležitosti a dopřejte si luxus hodný královny krásy! Po proměně ve studiu X-Style beauty si budete připadat jako znovuzrozená! Balíček Proměna zakoupíte pouze tento týden na www.tydenslev.cz.

TydenSlev.cz - místo velkých nákupů, týden, který má každý rád! 

Hromadné slevy.

Přečtěte si také:

Navštivte také: Tělová kosmetika, Módní trendy

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.