Je mi jedno, kdo vyhraje Miss ČR

18.03.2010 | Revue

Taťána Kuchařová (22), Miss World 2006 a teď prezidentka soutěže Miss ČR, představila novou koncepci pořadu Miss Česko-Slovensko 2010.

Tu vytvořila spolu se slovenskou kolegyní Silvií Lakatošovou. Jelikož je Táňa po otci Slovenka, je jí prý jedno, který tým dívek vyhraje. 

"Myslím, že obě země mají krásné dívky, a tohle nemá být krvavý duel mezi Čechy a Slováky, ale zábavná soutěž," svěřila se Kuchařová.

Zároveň také přiznala, že model Česko-Slovensko je pro diváky vždycky velmi atraktivní, proto se Kuchařová s Lakatošovou rozhodly využít ho.
"V poslední době je to velmi oblíbené téma, které se neustále opakuje. Ať už jde o hokej nebo SuperStar. Jak říkám, podle mě jsou vztahy mezi Českem a Slovenskem velmi dobré, a my je touto soutěží nechceme rozvracet, ale podporovat," vysvětlila Kuchařová.

"Měli jsme s vedením Miss ČR tuto ideu už delší dobu v hlavě. Vlastně se v ní vracíme o několik let zpátky, kdy Miss takhle normálně fungovala," říká.

Přesto prý současná soutěž nebude úplně stejná jako v minulosti, ale budou zde určité změny.
"Bude se lišit především v tom, že nevyhraje jednotlivec, ale družstvo. Navíc vítěze budou volit diváci prostřednictvím sms. Výnos z nich potom bude rozdělen mezi tři charitativní projekty tady v České republice. To jsou asi největší změny," tvrdí kráska.

Pokud se prý letošní soutěž setká s úspěchem, můžeme očekávat podobné projekty i v příštích ročnících.
 
Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.