Iveta knížku nevydá, nemá to cenu, tvrdí Pomeje

08.03.2010 | Revue

Zatímco zpěvačka Iveta Bartošová (43) od léta slibovala, že vydá knihu o svém životě, předstihla ji její hospodyně Zlata "Golda" Dvořáková.

A to, o čem v publikaci píše, se manželům Ivetě Bartošové a Jiřímu Pomejemu (45) vůbec nelíbí.

Nicméně Golda Ivetě poněkud překazila plány. Avizovaná zpověď zpěvačky, na které pracovala několik měsíců, zůstane v šupleti. "Iveta žádnou knížku nevydá, nemá to smysl," řekl Pomeje.

Fakt, že křest knížky Ivetiny dlouholeté hospodyně a přítelkyně je plánovaný na 8. dubna, tedy na den Ivetiných 44. narozenin, oba pořádně rozčílil. "Ta uklízečka je jen sezónní hvězda, zaslepila ji touha po mamonu. Když má tak čisté úmysly, proč nedá svůj honorář na charitu?" zlobí se Pomeje.

Podle jeho názoru je neodpustitelné, že vydavatelé nepočkali, až soud rozhodne o jejich žádosti o předběžné zastavení vydání publikace.
"Jsme v Evropské unii, vztahují se na nás i evropské zákony. Je jednoznačné, že materiály pořízené za vchodem domu i u VIP osobností jsou důvěrné. A to fotografie uveřejněné v knize jsou. Budeme se soudit, půjdeme nejdál, kam to bude možné. Jsem přesvědčený, že Iveta své soukromí uhájí a získá i odškodné," zuří Pomeje.

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.