Issa prožil žhavý večer s expřítelkyní, teď ji bere do Egypta!

27.05.2009 | Revue

Idol dívek, zpěvák Sámer Issa (23) sice i nadále tvrdí, že jedinou jeho láskou je zpěv. Teď byl ale přistižen se expřítelkyni, houslistkou Pavlu Dubnou. A oba se k sobě chovají více než přátelsky.

Na party pražském klubu SaSaZu v pražských Holešovicích nechyběl vášnivý tanec ani polibky, kterými Dubná Issu zahrnovala.

"Pavla je skvělá muzikantka, chystáme se do Egypta, kde budeme natáčet klip k mému novému cédéčku," prozradil Korzu Sámer Issa.

"Sámer je můj nejlepší kamarád, jakého mám," pochvalovala si zase Pavla, jež před časem opustila dívčí trio Inflagranti, ve kterém několik let hrála.
A na připomínku, že přebrala modelce Agátě Hanychové její velkou lásku, se jen potutelně usmívala. "To jsou mi otázky," odrážela zvědavé dotazy na téma, jak to vlastně mezi ní a Sámerem je.

Oba se od sebe ani na chvíli nehnuli, doteky rukou, líbání i vášnivé pohledy - to vše svědčilo o tom, že jejich vztah zřejmě není jen ryze pracovní.
Páru, který působil zamilovaně, vůbec nevadilo, že v sále byla přítomna i Agáta Hanychová, která má stále pro Sámera velkou slabost.
Ta se raději uchýlila k ruletě a prohrála tu všechno, co se dalo. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.